Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кътче за феновете на Sony Corp.
#76

Е тва устройство си заслужава. Имаш ли стена на която да прожектираш? Ще е много яко да зяпаш филм
А звук?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
Аксесоари
#77

Стената над телевизора ми е празна и е идеална за екран, защото е бяла. Звука ще го пусна през Bluetooth към аудио системата и ще имам истинско домашно кино.  Wink

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#78

Някой тук да притежава Sony srs-x11?
Цитирай
#79

Аз имам 2 броя вързани в стерео режим. Какво те интересува?

[Изображение: 4b3e318d763b038f.JPG]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#80

Колко е силно?Добър ли баса?Колко W е,защото 10 за този размер ми ае струват невъзможни
Цитирай
#81

Сила имат доста и като за размера си свирят учудващо добре и много гръмогласно. Баса не е много силен въпреки използването на пасивни говорители. Има го, но не е така плътен както на по-голяма колона и това е напълно разбираемо от физична гледна точка. Използвам ги за музика от телефона, но имай предвид, че за таблета ползвам SRS-X55, която е много класи на Х11. След слушане на 55-цата, тези ми се струват направо дрънчащи, но все пак мисля, че са добра инвестиция предвид размера и цената. Що се отнася до ватовете, посочените от Sony 10 вата са музикална мощност, което е различно от изходната мощност (RMS). Според мен тя е около 1-2 вата.
Най-добре е сам да чуеш преди да купуваш. В Технополис ги има изложени и никой продавач няма да ти откаже тест. Знаеш, че всеки човек си има различни музикални предпочитания. Аз например харесвам балансирания звук и не обичам прекалено силни баси затова тези колонки ми допадат, но на човек обичащ басовия звук едва ли ще се харесат. Sony винаги са правили балансирани аудио продукти.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#82

Благодаря,че сподели.Не че обичам да ми думти много силен бас,но просто да попитам.Ще отидя да го видя.
Цитирай
#83

Видях го днес.Трепач е.

Само като питахме кое е най-добро и продавача го извади и каза,че го знае от личен опит. Big Grin
Цитирай
#84

Бях убеден, че ще ти хареса.  Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#85

Ако вадят толкова звук от това,направо не ми се мисли от по-големите колко ще изкарат.
Цитирай
#86

Взех тонколонкатя,свири добре,но не мога да я свържа към айфон.Как става,не го намира?
Цитирай
#87

Изобщо не съм запознат с функционалността на iPhone, но доколкото виждам в YouTube могат да се сдвоят чрез NFC.

(това е старата колонка, но би трябвало да е същото)

Ако не става по този начин, трябва да вкараш колонката в режим на сдвояване. При изключено положение натискаш и задържаш Power бутона докато не чуеш сигнал. След това на телефона пускаш сканиране за ВТ устройства.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#88

Да аз се оправих.Но незнаех,че айфона има нфц.Нй вероятно става с еър дропа.

Иначе супер си подхождат тонколонката и експерията

Само да попитам как да разбера като се е заредило?Като изгасне оранжевата лампичка ли?
Цитирай
#89

Sony на CES2016

Супер концепция за множество аудио устройства, които могат да работят както самостоятелно така и по отделно!


Влюбих се в един от телевизорите.  Heart Стойката му е уникална. Произведение на изкуството.  Heart
http://www.sony.bg/electronics/televizor...305-series



И... грамофон!  Lol Преобразува аналоговия звук директно в Hi-Res формат (24 бита/96 kHz или 192 kHz) без никаква загуба на качество. Smile
http://www.sony.bg/electronics/audio-kom...i/ps-hx500


Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#90

Много харесвам тези....

[Изображение: Glass-Sound-Speaker-by-Sony-780x585.jpg]

[Изображение: rnyyucbz1wcdum2mejfr.jpg]
Цитирай
#91

Мдам, лампите са много интересен продукт, особено настолната. Доколкото разбрах, самото стъкло е мембрана. Smile

Ето още едно видео за моята нова любов!  Heart


Цената обаче ще бъде главоломна и ще си остана само с видеото.  Grater

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#92
Photo 

.png image.png Размер: 467.02 KB  Сваляния: 38
Аз използвам тези Сонита вече около 12-13 години ако не и повече.Перфектни са както за филми така и за музика.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#93


Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#94


Малко старичка, но все пак.....

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
#95

Здравейте!Търся си Сд карта,но имам въпроси.Картата искам да е клас 10 32гб,но незнам какви марки да използвам,защото на стария телефон картата ми правише проблеми.Дали всички карти ряботят на всички телефони?Телефона е Xperia Z3.Благодаря на всички отзовали се.
Цитирай
#96

(2016-01-06, 20:04:20)xn3k написа:  Sony на CES2016
... без никаква загуба на качество ...

С незначителна и пренебрежимо малка загуба да, но с никаква още не можем ...

@asl "писател не читател" мисля знаеш какво означава ... и търсачката може да се ползва ... и информация за четене много ама ... СПАМ - Само Пиша А не Мисля
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=58714
asl
Цитирай
#97

@bodonance, прав си - приемам забележката. Грешно съм се изразил.  Storstark


Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#98

Грешен израз, дай боже скоро и реалност.
Телевизорчето радва много. Споменаваш "главоломна " цена ... каква се очаква да бъде/ или вече е обявена?
Цитирай
#99

Извинявай.Другия път ще потърся.
Цитирай

(2016-01-10, 18:15:32)bodonance написа:  Споменаваш "главоломна " цена ... каква се очаква да бъде/ или вече е обявена?

Не е обявена още, но изхождам от цените на предшествениците им от 2015-та. Това ще бъде флагмана на Sony при телевизорите. Сегашните цени са:

55'' - 5 899 лв.
http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-SONY-...ED/p/16044

65'' - 7 799 лв.
http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-SONY-...ED/p/16048

75'' - 15 999 лв.
http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-SONY-...ED/p/16050

Новите модели ще са с поне 1000-2000 лева отгоре. Малко са хората в България, които могат да си ги позволят, въпреки, че имам приятел, който си купи 65 инчовия.  Bu

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)