Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем със слушаките
#1

Здравейте , имам доста странен проблем ... или поне така си мисля . използвам слушалки Sony , и когато ги пусна и съвсем леко се завърти жака на някъде се сменя песента от "музиката" в LG G3-то .   Държа да отбележа , че слушалките не са тапи (ако това е важно) , защото тапите от стария ми ( samsung galaxy s3 ) работят без проблем . Мерси предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Явно слушалките не са съвместими в телефона.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#3

преди да ъпдейтна до 5.0 никъв проблем .. дори и от време на време не го прави тоя номер , но в 90% от случайте да ... дори и фабрични настройки върнах .. пак същото ..
Цитирай
#4

И при мен го прави абсолютно същото... паузира, сменя песнта, пуска, даже понякога и се пуска автоматично гоогле и започва да ми говори. Става дума, когато съм със слушалки, които са различни от тези, които са с микрофон, защото в момента използвам старите тапи от S3-ката ми. С тях нямам проблем. 
Същият проблем се появява и когато пусна аукс кабела в колата.

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#5

Аз имам абсолютно същият дразнещ проблем..Особено в колата е адски дразнещо,когато вкарам жака или мръдна телефона той си сменя песента,спира/пуска,въобще прави каквото си иска.Бях решил,че проблемът е в моя телевизор,но явно не е така.

[Device] LG G3 
[Software] Stock [5.0]
Цитирай
#6

и .. някакво решение на проблема няма ли да получим ..
Цитирай
#7

Интересен проблем! С оригиналните слушалки прави ли го? На моя mолзвам тапите на Ground Zero и съм адски доволен. Нямам го посочения проблем нито с музика, нито разговори, НО докато ги ползвах временно на една изключително малоумна Нокия непрекъснато включваха гласовите команди. Може самите слушалки нещо да се бъзикат с телефона!

LG KM900 Arena 8GB+8GB
LG Optimus P990  v30b 2X  Android Version 4.0.4 8GB+16GB  Geekbench 2 score: 961
LG G3 32GB Black Gold 32GB+16GB Android Version 5.0
LG V10 Black 32GB+32GB microSD
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)