Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой от тези телефони да избера?
#1

От теленор ще взимам телефон между 600-800 лева с договор. Имам избор между Sony Z3 compact, htc one m8s, desire eye, huawei p8 ... По принцип искам нещо до 5 инча и предимно да прави хубави снимки и видеа. Реално съм се спрел на Z3 compact, но дали ще е най-добрия вариант.
Цитирай
Аксесоари
#2

Huawei P8 разбира се от изброените.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#3

Аз бих те ориентирал да гледаш Z3 compact и M8s
Вече зависи от теб големината на дисплеите и кой по ще ти допадне защото Сонито е 4.6 инча, а другия е 5.0 с full HD дисплей
Относно камерите... всъщност не са толкова важни мегапикселите. Не мога да ти кажа много за тях. Сонито може да записва 4К видео (ако това може да се нарече предимство). HTC-то пък има двойна светкавица.
Аз лично бих си взел HTC-то

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#4

@qnkov аз бих ти препоръчал SONY Xperia Z3, Huawei P8, Samsung Galaxy S6, LG G4. Най-добре отиди и ги виж на живо, и вземай квото ти хареса.
Цитирай
#5

Е, да, така е, но като не разбирам много, е малко сложно. Наистина ми харесва Z3, но гледам някакви ревюта, че давали предупреждения като правиш видео клип за температура, и че от време на време опива да фокусира и не е чудо камерата му. Да, знам, че пикселите не са най-важните, затова се допитах да знам. Реално ако HTC-то прави снимки като Z3, сигурно ще избера него. Не знам. Гледам всеки предлага различно. Smile
Цитирай
#6

Всеки си има вкус, ти си избери който ти е на сърце Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай
#7

GLOBAL не че нещо но той е написал до 5 инча. От 5 до 5.5 има голяма разлика. Най-добре тогава ще му е Samsung Galaxy Mega 6.3, Nexus 6 също става...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#8

Е то хубаво е написал ама това сони с тая голяма рамка, колкото екрана по-добре да си вземе G3 въпреки, че е 5.5

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#9

Аз съм за HTC.

Ако държиш на батерията, Z3 Compact мисля, че ще е по-добрият избор.
Той е в топ 3 по издържливост на батерията.

Избери кой от M8s и Z3 Compact ти харесва повече, когато ги разгледаш.

Аз бих взел и двата, но като че ли HTC ми се струва с една идея по-добър, заради графичната карта, резолюцията на дисплея, както и по-лекия UI,

но пък при Sony имаш: водо и прахо-устойчив смартфон, с може би една идея по-претрнциозна камера и разбира се батерията, която го държи толкова време начело в класациите за издържливост.
Цитирай
#10

@Optimism, ако си мислиш, че Adreno 405 при 1080p е по-добро от Adreno 330 при 720p(че дори да са еднакви резолюциите), си в голяма заблуда...
P.s. UI на Sony е малко по-лек и бърз от този на HTC

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#11

Да, затова Xperia M4 забива, щото UI му е "лек".

Преди няколко часа ги разглеждах. След Apple, HTC работят най-гладко: гладки анимации, бързо отваряне на приложенията. Това е мое мнение, естествено, че ти може да имаш друго. Няма проблем.

А за графичнатата карта може да се поспори. Още повече, според мен е по-добре да имаш full hd дисплей с по-нова карта, отколкото 720p с по-стара. Казвам го като човек, който не може да гледа full hd на Айфон 5S ..

Оп .. Пропуснах Моторола - и там гладката работа е много на ниво.

Разгледах Moto G3 днес .. Чистият Андроид лети. Няма Самсунг S6 .. Слага го в малкия си джоб, на пръв поглед.

Струва ми се, че няма смартфон с по-гладка работа в средния клас от Moto G3 в момента.
Цитирай
#12

Реално погледнато, както се казва винаги, око да види ръка да пипне. Да си ги разгледа човека, какво има под капака след това не е чак толкова важно. Но това със споренето за GPU-то е безсмислено, защото 330 е "само" 3 пъти по-мощен от 405. Ако се играят игри(мене такива работи не ме вълнуват), може да се вземе на предвид. Дизайна е субективно нещо, и оттам някои харесват стъкло, други харесват метал.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#13

Йеп  Smile
Цитирай
#14

Приятел има м4 телефонът не забива докато не загрее както при Z3+ и това не е от софтуера,а от процесора Snapdragon 615.Според мен най-добрия вариянт от изброените е Sony xperia z3 compact.

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай
#15

Аз мисля, че Z2 е по-добър избор от Z3 Compact Smile

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#16

Вземай телефона с по-коравата батерия,Sonyto e най удачния вариянт ми се струва.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)