Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia Z2 / LG G3 / Samsung Galaxy Note 3 / Lenovo Vibe Z2 Pro
#1

Спрях се на тези модели, напишете мнението си - ще е супер, ако има хора, които са ползвали или ползват въпросните модели, които да дадат оценка.

Изкскванията ми, както стана ясно от предишната тема са за:

- издържлива батерия
- добра камера (фото и видео, поддръжка на slow mo е плюс)
- и естествено, гладка работа
 
Щеше ми се да не слагам Lenovo и Note 3, защото са прекалено големи, но ако са на ниво, може би си струва? Smile
Аксесоари
#2

Определено SONY Xperia Z2
#3

Имал съм всички телефони без Note 3, Леновото просто ги отвява по всички параграфи, сигурен съм, че ще отвее и Note 3 по бързина и гладка работа, за камера и дисплей е сигурно! Батерията е на ниво при този дисплей. Аз лично не бих си взел телефон на който рамката около екрана е колкото самия екран плюс софтуерни бутони.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


#4

Факт - Леново има най-голямо screen to body ratio.

Доста накланяш везната към Леново, значи?

А какво ще кажеш за работата на Леново с UI на Google, който поддържа?
Работата му също толкова гладка ли е? Защото UI на Леново изглежда меко казано зле и, ако взема такъв телефон, бих превключил на стоковия UI на Android.
#5

И какво му е зле на Леновото на UI-то, сменил съм доста телефони и това е първия на, който не съм пипал почти нищо да променям визуално, за мен е изпипан перфектно, въпрос на вкус.
На стоковия прехвърлих само от интерес да го видя, но го изтраях точно две минути, както казах въпрос на вкус, със сигурност няма да работи по-лошо.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


#6

Екранът на Леново е 2k, нали?

Това не значи ли, че на него НЯМА да може да се гледа 4k клип, въпреки че самият телефон снима такива?

Като при Айфона ми - камерата заснема full hd, но резолюцията на екрана позволява да гледам макс 720p клип
#7

Да, екранът на Lenovo e 2K. Почти всички флагмани записват 4K видео, но екраните им не са 4K. Не виждам и смисъл да са след като човешкото око не може да направи разлика.

Redmi Note 7 3/32GB

#8

Леновото загрява и екрана става жълт където е загрял, това май забравихте да споменете.

И не го казвам така, питайте който го има.


Аз бих взел ноут-а и край- много ромове, много глезотии, писалка, сменяема батерия, слот за сд карта....

За 500 лв какво искате повече...

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#9

Взимай ноут 3 колега преди седмица си взех втора ръка стъпи ми на 320лв преди него бях с с3 (който подарих на бащата) за ноута уникален телефонн , леново е голяма грешка доста мой познати се оплакват!!!

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
#10

Загрява друг път и какви са тия жълти петна, стига сте писали глупости.
Може да се гледа 4к, върви си перфектно.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


#11

Пич, не че нещо, но очевидно ти си от тази част, която е улучила с бройката при Vibe Z2 Pro.

Но виж колко хора се оплакват, а ти като кон с капаци си знаеш твоето. Хубаво е, че твоят не в бъгав, но другите може и да са - предполагам не си тествал всяка втора бройка ..

Не се заяждам. Smile
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)