Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет за глупав умен телефон
#1

Здравейте,
Моля за съвет:
Почнах да окьоравявам и HTC EVO-то ми идва вече дребно, особено ако трябва да вкарвам/едитвам контакт. Та търся нещо с МНОГО ПО-ГОЛЯМ дисплей. Не ме интересува някаква свръх производителност, качество на камерата/видеото и др. подобни. Колкото да си прочета мейлите и напиша някое друго съобщение. Единствената програма, която ще яде повече ресурс е евентуално оффлайн навигация, но не е беда и да я няма. Ако толкова приритам, ще си мъкна таблета.
Цената няма значение, стига да е евтино  Tongue
Предварително благодаря.

Mобифонъ -> Siemens C55 -> Siemens M55 -> Siemens S65 -> HTC Legend -> HTC EVO 3D
Стари Видри
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж Xiaomi Redmi Note 2.
Цитирай
#3

Или ред ми ноут Про, за около 250 се намират.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

iOcean Rock - 3gb Ram , 5.5FHD дисплей , 8ядрен 64битов процесор , 14Мп камера ....На Цена под 400лв ...според мен приличен избор Wink)
Цитирай
#5

https://www.xiaomiforsale.com/en/meizu/1...-note.html - това също бих препоръчал. Читав и добре работещ телефон е.

Choosing...
Цитирай
#6

Xiaomi Note.
Цитирай
#7

В този форум е като магазин за левче - Всичко, което се предлага е Китайско. :дд

Интересно ми е виждали ли сте ги на живо тези модели, че да ги предлагате с лека ръка? :дд Или гледате някое ревю в YouTube и всичко ви е всно? :дд

Не се заяждам. Просто много ги предлагате .. Не знам аз не съм виждал такъв и не мога да знам.

Иначе аз бих предложил някое HTC ..
Цитирай
#8

Ами аз съм тествал почти всичко китайско и мога да кажа че някои модели и марки са доста по-напред от познатите в бг марки Smile)) а са на доста по сносна цена ...затова не виждам лошо да се предлагат на хората ...а дали някой ще си купи си е техен избор Wink)
Цитирай
#9

В момента в мтел Нексус 5 е на разпродажба ако преподписваш за около 400 лв е твой
Цитирай
#10

(2015-09-04, 00:21:25)Optimism написа:  В този форум е като магазин за левче - Всичко, което се предлага е Китайско. :дд

Интересно ми е виждали ли сте ги на живо тези модели, че да ги предлагате с лека ръка? :дд Или гледате някое ревю в YouTube и всичко ви е всно? :дд

Не се заяждам. Просто много ги предлагате .. Не знам аз не съм виждал такъв и не мога да знам.

Иначе аз бих предложил някое HTC ..
Не, всеки ще хвали епъл до припадък. Да не говорим, че някои от предлаганите телефони се произвежда в същите заводи, където правят и любимия ти айфон, който СЪЩО Е КИТАЙСКИ.
Като предлагаш някое HTC, кажи:
1. Кое?
2. Защо?

Като заговорихме за китайски телефони, на прилични пари може да се вземат и Samsung Galaxy Note 2 и Huawei Ascend Mate

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#11

Благодаря на всички отзовали се. Започвам с research-а :-)

Mобифонъ -> Siemens C55 -> Siemens M55 -> Siemens S65 -> HTC Legend -> HTC EVO 3D
Стари Видри
Цитирай
#12

Отзад на Айфона ми го пише, нямаше нужда да ми казваш, че ги СГЛОБЯВАТ в Китай. : )
Цитирай
#13

Ми да го беше прочел преди да си купиш нещо с орязана функционалност, дисплей с ниска резолюция, огромни рамки около екрана, съмнителна камера, слаб живот на батерията и многократно завишена цена.
Хайде почини си, че песента ти е неприятна, а и я пееш фалшиво.
А ето и една прекрасна оферта https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=76881

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#14

(2015-09-04, 17:19:10)Optimism написа:  Отзад на Айфона ми го пише, нямаше нужда да ми казваш, че ги СГЛОБЯВАТ в Китай. : )

Не се сглобяват в Китай, а в САЩ! Частите се купуват от там по тяхна поръчка.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#15

(2015-09-04, 00:21:25)Optimism написа:  Интересно ми е виждали ли сте ги на живо тези модели, че да ги предлагате с лека ръка? :дд Или гледате някое ревю в YouTube и всичко ви е всно? :дд

Не само, че сме ги виждали, но и ги притежаваме.
Цитирай
#16

Айфоните се сглобявали в САЩ. Е, това е върха вече .. мисля да спра да "споря" за Айфони тук вече.
Цитирай
#17

(2015-09-04, 22:17:56)pepy1 написа:  
(2015-09-04, 17:19:10)Optimism написа:  Отзад на Айфона ми го пише, нямаше нужда да ми казваш, че ги СГЛОБЯВАТ в Китай. : )

Не се сглобяват в Китай, а в САЩ! Частите се купуват от там по тяхна поръчка.

Хахахахах! Защо не се опитвате поне да се образовате малко бе хора. Има всичко в интернет само да има желание човек да чете. Така, обосновавайки се само на чуто от някого или на фенство, става смешно.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#18

"Китайските" имат един сериозен проблем.Всички ползват чипсет , който теоретично  е много силен, но на практика при доста програми и особено игри се задъхва. Просто софтуера е писан и оптимизиран за популярните Снапдрагон и Ексинус чипове, които се слагат само в топ марките, щото идват скъпички. Аз затова "китаец " не бих си купил. Пробвал съм с топ модели на Леново и Хуавей - опасенията ми се потвърдиха.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#19

Хахахахах! Днес ще ме уморите от смях! Това къде го прочете колега? Или чичото на лелята, на един твой приятел чул и ти каза?
Хайде стига вече с офтопика. Колегата май си избра телефона. Ако не е да каже към кои клони и вече конкретни предложения без смехории.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#20

Извинявам се, моя е грешката - не съм добър по английски
намерих графики и анализи в руските сайтове, и все пак 85% от 5ес са произведени в Китай! Но не всичко е там

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#21

..интересно моя китайски шаоми що така не се задъхва,трябва да питам леля си....явно нещо не правя както трябва Smile))
И SD и MTK се ползват както от т.н. "топ" производители ,така и от китайските брандове ,някои от които произвеждат дори и по-надеждни телефони от утвърдените на нашия пазар марки.Колкото и да звучи странно това е така.
Автора на темата ако си вземе един редми ноут или мейзу ноте изобщо няма да сбърка,ще му върши идеална работа за това което е изброил.
Цитирай
#22

Аз веднага си казвам честно , че Ноут 4 ката ми (като изключим камерата ) работи по-зле от предишният ми телефон (Хиаоми Ми4) ...В хиаомито така и не усетих лаг или да се мъчи при определени действия , докато в Самсунга се усеща ...Честно казано ако не ме радваше камерата му - бих го разкарал на момента Smile) и бих се върнал на някой по-нов модел Хиаоми
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)