Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pebble Smartwatch
#1

Здравейте!Решил съм да се обзаведа със смарт часовник Pebble,първата генерация,втора употреба.Въпросът ми е,какво да гледам,когато купувам часовника,за да няма неприятни изненади след това.До какви пари е оправдано да се дадът за часовника,също ме интересува и времето за работа на автономно захранване.Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Да гледаш само дали е надраскан, друго няма какво да се гледа. Иначе и на мен ми кара около седмица батерията.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

Ще използвам темата на колега, за да зарадвам собсвениците на първият pebble и на pebble steel. И радостната новина, е че от pebble пускат update към новият фърмуер за старите си часовници. Очаква се до края на годината да излезе официално, а на който не ми се чака (както на мен) може да се запише ТУК и да стане "бета тестер".

Единственият недустатък е че за сега тестовета са само на английски и сигурно няма да може да си четете някой съобщения да речем от viber (ако са написани на български).

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#4

Той тоя часовник, до последно не поддържаше (и нямаше и намерение да добави поддръжка - поне според разработчиците) кирилица. Да не би все пак това да се е променило?
Цитирай
#5

Нямат намерение да поддържат кирилица. За момента има възможност да се сложи фърм с такава, но след промените по софтуера не знам.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#6

Да, не поддържа кирилица. Лично аз си тегля фърм, които я поддържа от този сайт: http://pebblebits.com . Но въпреки това мисля да ъпдейтна, все пак има доста првдимства новият фърмуер, най-вече възможността да се инсталират повече от 8 приложения. А само да вметна за хората решили да упгрейдват - да знаете няма връщане назад.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#7

От този сайт може да си дръпнете пакет за кирилица - http://geektimes.ru/post/260914/
Това е директния линк за Cyrllic Font - https://goo.gl/ymMVmi

Ъпдейта е приятен, само ми липсват BackLaunchBank шорткътите. Но като гледам ще трябва да свикна без тях, понеже от Pebblebits май няма активност.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай
#8

^Благодаря колега!!! Тествах го и стана, друго си е да не виждаш само квадрати Smile

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)