Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръчайте ми телефон на Samsung
#1

Искам да си купя Samsung и имам следните изисквания:

Добра камера
5' и нагоре дисплей (5.5' е максимума)
Музиката в слушалките да е с добро качество
Да има fullHD дисплей
4 или 8 ядрен процесор
Поне 2 GB RAM
Да не лагва и забива
Да има добър мултитаскинг
Да има ъпдейт до лолипоп
Да е удобен когато го хванеш с ръка
Добър живот на батерията с постоянно включени GPS, 3G (да ме изкарва ден, ден и половина)


Горе долу това са ми изискванията. 
И не на последно място - цената му да е до 900лв.

Поздрави:
Naftalincho
Цитирай
Аксесоари
#2

Нов или втора употреба ?

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#3

Note 4 но е много малко по-голям от твоите изисквания..през оператор може да ти дойде около за сумата,която търсиш или втора ръка с остатъчна гаранция.
Цитирай
#4

Note 4 или  S6. Поне за момента избора се свежда до това. И двата могат да се вземат от оператор за тази сума, но с абонаментен план.

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S6
Samsung Galaxy S3 Neo
LG Optimus L7
ZTE Blade
Цитирай
#5

Или можеш да следиш форума, Note 4 върви за около 850лв с остатъчна гаранция, а покрива изискванията..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#6

Аз бих предложил SGSIV, отговаря на изискванията.
Може NOTE 3, Note 3 Neo... Note 4 е по - добрият вариант обаче

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#7

Телефона да е нов. Втора употреба не пазарувам. Мерси на колегите обаче тоя Note 4 бил с 5.7" дисплей. Отпада директно.
Цитирай
#8

Ми то май само А серията остава тогава..
За тия пари, или пък S5-ца. Едно от 2-те.
Разгледай отзивите в разделите и си избери....

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#9

Еми огледай се за друга марка тогава,от самсунг само ноут серията я бива.
Цитирай
#10

Ако няма да е ноте бих взел друга марка. А има смисъл да е ноут ако ще ползваш ес пена иначе е просто голям телефон с гаден, лагав интерфейс.
Ако искаш да си модерен и да "блестиш" - взимай с6, има ги за по 950 лева нови от оператор с гаранция в о ел екса. Ама за блеснеш наистина ти трябва еджа, той е дъ риъл шита...

Choosing...
Цитирай
#11

Добър вариант макар и да не е самсунг е LG G4 изкарва около 30 часа със пуснат gps 3g wifi и яркост на 100%,камерата е уникална музиката през слушалките лично на мен ми харесва повече от този при S5 и note 3,малко е странно със бутоните на гърба но за 1-2 дена се свиква и после е ги търсиш на гърба при другите телефони от операторите го има и за под 900лв със преподписване или нов договор
Цитирай
#12

Що си склонен да вземеш телефон с дисплеи 5.5 това 5.7 няма и да го усетиш като разлика. Скачай твърдо на Нот 4, Аз до сега бях и с ЛГ Г2 и с Г3 и да ти кажа , че са си детски играчки спрямо нота. Поне знаеш, че седи солидно в ръката, бърз е особено с 5.1.1 и в хардуерно отношение е железен.
Цитирай
#13

Всъщност Ноте 4 е единствения Самсунг, който изобщо може да бъде препоръчван. Така че не знам какво се чудиш.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#14

На това описание отговарят само Galaxy A7 и Galaxy S5. Аз бих взел S5.

Ако си съгласен на малко по-голям дисплей - Note 3.
Цитирай
#15

Колега взимай ноте 4, малко над бюджета и размер на екрана, но ще е много по добре от с5

HTC Desire HD > SGS 2
Вече с LG G3 32gb. Titan
Цитирай
#16

Note 4 е над 1000 лв. Бюджета ми е до 900 ли максимум. Втора ръка телефони не купувам както вече казах. Проверих тоя А7, не е лош сякаш. А какво му има на SGS5, че всички го избягват както бяга дявол от тамян?  Big Grin
Цитирай
#17

Проблемът на всички Samsung-зи - TW.
Лично мен и качеството на сглобката не ме радва, ама това е субективно.
При Note 4 го подобриха значително, затова го препоръчват колегите горе.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#18

Щом си си се ориентирал към тази марка , само скъпите модели стават за нещо. Т.е. или Ноут 3/4 или С6 -просто ти отговарям според изискванията , които си написал. Ако ти е скъпо понижи си малко изискванията.Както каза колегата @kobso по-горе , всички самсунг телефони имат touch wiz , който в по евтините модели направо е трагедия... Държа да кажа , че това си е лично мнение и не ангажирам никого с него.

Iphone X Space Grey 
Цитирай
#19

(2015-09-04, 23:02:29)Naftalincho написа:  Note 4 е над 1000 лв. Бюджета ми е до 900 ли максимум. Втора ръка телефони не купувам както вече казах. Проверих тоя А7, не е лош сякаш. А какво му има на SGS5, че всички го избягват както бяга дявол от тамян?  Big Grin

Не знам защо бягат,това за дефектите е до късмет аз имах S5 и за 1 година ползване не ми е направил нито един проблем.Може да бягат от него защото е пластмасов. Сега някой ще каже като е толкова добър защо съм го сменил,отговора е прост братовчедка ми искаше нов телефон висок клас, на леля ми не и се дават 1000лв за телефон който може да потроши за отрицателно време пък и втора ръка е малко рулетка и за това купи мойто галакси поне да знае как е ползван и във какво състояние ще е.Така,че ако не ти пречи че няма метал във него и ти влиза във бюджета е хубав телефон този галаски С5
Цитирай
#20

Ноут 3 Smile Ще ти върши същата работа като ноут 4 само дето ще те кара доста повече батерията и ще спестиш 500 лв Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)