Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на Samsung Galaxy S6 Edge Plus

Възможно е,но тука сме толкова много хора, които нямат такъв проблем. Обикновено, като излезе нов модел, независимо от каква марка,винаги има нещо недоизпипано, защото всички бързат да изпреварят конкуренцията. В S7 ще се открият други работи и пак ще има недоволни. Но, желая ти късмет!

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
Аксесоари

Не успях да намеря подходяща тема и ако Модераторите решат нека да изтрият поста, но реших че това ще ви е интересно за гледане.

Видеото е зa Samsung Galaxy S6 Edge, но това няма значение. Smile

Цитирай

Знам,че не е тук мястото за този въпрос,но не намерих подходяща тема.Искам да попитам трябва ли да рестартираме телефона профилактично от време на време и ако да,колко често?

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай

@perdido, не се налага, само при евентуални бъгове, ако има нужда.

 
Цитирай

Мерси за информацията @NoMaD Smile

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай

Телефона си има и такава функция да си избереш ден и час от седмицата да се рестартира.Аз моя съм си го нагласил в неделя 8:00 сутринта да се ресетва.

Galaxy S23 Ultra  Green
Цитирай

Знам е тази функция,благодаря Smile
ПС:днеска си свалих стъкления протектор който седеше отлепен отгоре и отдолу и беше влезнал прах.Забелязах,че има леки драскотини на няколко места,Някакъв съвет какво да правя,уж gorilla glass 4,а пък толкова лесно да се надраска.

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай

Няма какво да направиш, просто не му обръщай внимание. Горила глас 4-5-6, рекламни трикове, чупи се и се драска като пластмаса.

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай

Ясно,благодаря

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай

(2016-01-28, 08:37:16)perdido написа:  Знам е тази функция,благодаря Smile
ПС:днеска си свалих стъкления протектор който седеше отлепен отгоре и отдолу и беше влезнал прах.Забелязах,че има леки драскотини на няколко места,Някакъв съвет какво да правя,уж gorilla glass 4,а пък толкова лесно да се надраска.
Какво значи стоеше отлепен? Визираш тези участъци по краищата, където не залепват ок и остава въздух или наистина отлепен?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

(2016-02-02, 16:09:22)AMG написа:  Какво значи стоеше отлепен? Визираш тези участъци по краищата, където не залепват ок и остава въздух или наистина отлепен?

Ами беше отлепен горе около говорителя и долу около бутона и прахта беше влезнала от двата края и стигаше до средата на дисплея.

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай

Искам да попитам металната лайсна(рамката)може ли да се сменя?

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай

Да.

https://www.youtube.com/watch?v=AyECCSa5hGU

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Питам понеже забелязах,че е надраскана при положение,че не е изпускан телефона и откакто е купен е с кейс.Жалко,че гаранцията няма да го покрие.

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай

Ако влязъл пясък между калъфа и рамката... пясъкът може да надере всочко.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Най-вероятно така ще е станало.Дали ще е скъпа смяната на лайсната?

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай

Ако ме питаш,по добре се примери от колкото да ти отварят телефона! Никога няма да стане така както в завода са го сглобили!
Цитирай

И мен тва ме притесняваше.Явно ще трябва да се примеря,благодаря Smile

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай

Здравейте , аз имам проблем със зареждането на този телефон. Досега нямаше никакъв проблем, но от 2-3 дена като го включа в контакта не ми дава бързо зареждане, а пише "зареждане с кабел". По принцип телефонът се зарежда за 90 минути, но сега пише "приблизително оставащо време 2 часа и нещо си".. Според вас от какво може да е това? Между другото  не  изкл.  преди да стане 100%, но когато е много наложително няма как, но не мисля да е от това.. Благодаря ви предварително Smile
Цитирай

Пробвай да смениш с друг кабел (по възможност оригинален дори на друга марка ) и виж дали пак не се включва Fast. .. ! Ако не иска пак , друго/ново (пак оригинално зарядно , което е Fast charge . И последния и най кофти извод е да ти се е прецакал usb порта на телефона!
Цитирай

(2016-02-25, 18:54:23)v3s0_b0y написа:  Пробвай да смениш с друг кабел  (по възможност оригинален дори на друга марка ) и виж дали пак не се включва Fast. .. ! Ако не иска пак , друго/ново (пак оригинално зарядно , което е Fast charge . И последния и най кофти извод е да ти се е прецакал usb порта на телефона!

Но като го включа в друг контакт пише fast charging..
Цитирай

Проблем ли е да извадя телефона от зарядно преди напълно да е зареден?
Цитирай

Не е проблем.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Цитирай

От къде мога да намеря златен сим трей, чекмеджето за сим картата, за S6 Edge + и дали е еднакво с тези на S6 и S6 edge ?
Търся от България.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)