Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със силата на звука...
#1

Здравейте колеги, от няколко дена Sony-то (M4 Aqua 8gb от Mtel) ми прави въртели със силата на звука при позвъняване. Усилвам мелодията на макс, звънят ми и всичко е ок. След приключване на разговора обаче автоматично силата на звука пада до почти минимални стойности и пропуснах някой обаждания. Това е след всеки разговор. Не съм в енергоспестяващи режими, не съм ъпдейтвал софтуеър скоро и не съм качвал нови приложения. Не е свързано и с нивото на заряд на батерията...

XIAOMI MI 4SXIAOMI MI8 128 GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Да не би да ти е включена функцията "Усилване на тона на звънене"? Виж в Настройки-> Звук и известяване-> Усилване на тона на звънене.
Цитирай
#3

Здравейте, при мен пък има проблем след като съм на слушалки, звука се намаля и увеличава без причина, а стои на мах? И на няколко пъти имах същия проблем като твоя само се намаля..
Цитирай
#4

(2015-09-07, 10:28:33)ASimov написа:  Да не би да ти е включена функцията "Усилване на тона на звънене"? Виж в Настройки-> Звук и известяване-> Усилване на тона на звънене.

Да. Но и преди си беше включено а не правеше така. Ще го спра да пробвам Smile

P.S.: Това е. До преди няколко дена го ползвах в по-шумна среда и може за това да не ми е направило впечатление. Благодаря за съвета. Big Grin

XIAOMI MI 4SXIAOMI MI8 128 GB
Цитирай
#5

Здравейте,от няколко месеца имам проблем с телефона.Устройството ми е Sony xperia SP.
Винаги когато ми звънне телефона и трябва да проведа разговор,след като отворя и трябва да увеличавам звука,защото не се чува.Този проблем го имат и други мои познати.Някой знае ли на какво се дължи и дали чрез някои настройки може да се оправи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)