Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нов ъпдейт
#1

Здравейте, с BOE2 съм и и видях че е излязъл нов ъпдейт 431.98 мб. Някой знае ли какво включва и ако го инсталирам трябва ли да връщам фабрични настройки.

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Да трябва да направиш заводски за да няма бъгове по телефона, и в сайта на компанията трябва да пише какво включва ъпдейта, сиг. По- висока андройд система.
Цитирай
#3

Ъпдейта е за подобрена производителност, не е ъпдейт на андроид. Аз и жената сме с S5, нейният ъпдейт беше към 430мб. и версията й стана G900FXXU1BOH4, моя ъпдейт беше към 380мб. и сега съм с версия G900FXXU1BOH5. Някой знае ли каква е разликата? И двата тела са към МТЕЛ, единия е закупен от МТЕЛ, а другия от Техномаркет. За бъгове до сега не съм забелязал, имам вече Smart Manager.
Цитирай
#4

В sammobile нама версия G900FXXU1BOH5. Сигурен ли си в петицата накрая?
Цитирай
#5

G900FXXU1BOH4_G900FOXX1BOH2_G900FXXU1BOH5_HOME.tar Това е BGL
а за MTL еG900FXXU1BOH4_G900FVFG1BOH4_G900FXXU1BOH4_HOME.tar и двата са от 01.09. От там идва разликата във версиите, съответно и в големината.

Samsung Galaxy S7Edge  Black
Цитирай
#6

(2015-09-07, 09:42:35)potiron написа:  В sammobile нама версия G900FXXU1BOH5. Сигурен ли си в петицата накрая?

Снимка

При мен номера на компилацията завършва на 4, а версия на основната честота завършва на 5. При тел-а на жената и двете завършват на 4.
Цитирай
#7

Здравейте! С актуализация има ново приложение от Samsung- Smart Manager което е доста удобно и бързо. Също така е и подобрен вида на характеристиката на батерията. Но, има един проблем (поне при мен е така) че батерията пада много по-бързо от преди! Нямам проблем с загряването (даже е по-добре и от преди) нито mm qcamera всичко си е в нормите. Направих пълен ресет на телефона и SD картата! При вас така ли е?
Цитирай
#8

@Snack, повтори ресета, в някои случаи има положителен ефект.Smile

 
Цитирай
#9

Днес забелязах че за 3 часа ми е паднала с 8% след зареждане без да пипам тел. Преди актуализацията не беше така.

'g'SM-G955F
Цитирай
#10

Здравейте,

И аз имах с бързото изтощаване на батерията, но като си свалих SD картата и спрях приложението Air Wake Up се усети разлика в разхода на батерия. Не знам дали има логика да е така. След новият ъпдейт пак се включи Air Wake Up и за 6 часа нощно време без да се ползва телефона, и без включен WI FI от 100% падна на 91%. След това спрях ръчно Air Wake Up и разхода сякаш се нормализира.

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#11

Здравейте! Направих 3 пъти ресет и за 30 мин. от 100% падна на 98% (без да докосвам телефона)! Преди актуализацията за 50 мин. (средно) от 100% падаше на 99%! Бъгава актуализация!!
Цитирай
#12

Нормално е да ти пада с около процент на час, ако не правиш нищо с телефона. Също така в първите часове след зареждането пада по-бързо, след това забавя.
Цитирай
#13

Не знам, но е отврат тази актуализация. Някой пробвал ли е да се върне на предната версия?

'g'SM-G955F
Цитирай
#14

Винаги може да се сложи която искаш версия с один, изтеглена от Sammobile.
Цитирай
#15

Сега ще пробвам. Дано да няма проблеми.

За сега всичко е наред. Махнах новата актуализация.
[Изображение: 142741dffa41ba96ec89cec176b6f558.jpg]

'g'SM-G955F
Цитирай
#16

И при мен пада много бързо.Ще се маха..
Цитирай
#17

Здравейте! СЛЕД 3 Ресета батерията според мен вече е в нормите! За 1 ден със слушане на музика и леко игране от 100% ми падна на 80% което е доста добре!
Цитирай
#18

Аз не пипам вече. Така си ми е добре. Ще чакам ако излезе нещо по-ново.

'g'SM-G955F
Цитирай
#19

И без това не ми се правеше ресет. След като прочетох всичките ви впечатления май няма да инсталирам.

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
#20

При мен нямаше никакви проблеми след ъпдейта.
Батерията се държи добре, може би телефона не "грее" толкова при продължителна употреба.
....добре е !
Цитирай
#21

Аз не мога да ъпдейтна телефона. Като кликам за ъпдейт и нищо не се случва.
G900FXXU1BOC7

нОМЕР НА КОМПИЛАЦИЯ :
LRX21T.G900FXXU1BOC7

Мога ли да го ъпдейтна през програма?
Цитирай
#22

Да, може да инсталираш ъпдейта с Один. Ето тема - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950.

D_coffee
Цитирай
#23

mitko1pr а след ъпдейт ще се изтрие ли информацията от телефона?
Цитирай
#24

Не. Ще се изтрие, ако направиш ресет (връщане на фабричните настройки).

D_coffee
Цитирай
#25

Батерията направо св топи при мен ..... :x След ресет същата работа.

Samsung Galaxy S5 ---> Samsung Galaxy Note5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)