Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до 450лв.
#1

Търся телефон със здрава батерия,добра камера и параметри,да не забива до 450лв.Телефона ще се купува втора ръка.Ще се ползва предимно за фейсбук,месинджър,гугъл и някоя игра.(Без китайски телефони).
Цитирай
Аксесоари
#2

HTC M7?

 
Цитирай
#3

Колегата е писал без китайски телефони !
Цитирай
#4

@kiro915, стабилни телефони са.

 
Цитирай
#5

Sony Xperia Z2 Smile

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#6

Мислех си за Note 3,но размера му е твърде голям за мойте изисквания.Понеже ръката ми е малка и ми трябва нещо компактно.Преди играх игри и то много но сега доста по - рядко.Дали ако взема айфон ще сбъркам?
Цитирай
#7

HTC816. Ползвам го, и съм много доволен! Батерията дързи около ден и половина, при нормално ползване. Не ми е забивал!!! Взех го за 360 лева с доставката и оставаща гаранция от година и половина!

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#8

@kiro915 по добре вземи от сайт не втора ръка. Ето виж тука www.pazaruvaj.com
Цитирай
#9

@GLOBAL Моят е втора ръка и съм доволен! Просто трябва да внимава! Да има достатъчно информация, снимки, и да се чуе с човека който го продава, да си направи впечатлиние!!!

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#10

За 450 лева ново няма кое да ми грабне окото.Телефона ще се ползва за чатене и фейсбук и някоя лека игра.Затова попитах за айфона..
Цитирай
#11

В обявите имаше един Mi 4 за 500 лева, вземи го!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#12

Не желая китайци.Мисля с ноут 3 да опитам.
Цитирай
#13

Ако няма да ти е голям въпреки че след няколко часа се свиква е идеален ноута
Цитирай
#14

(2015-09-06, 10:02:05)kiro915 написа:  Не желая китайци.Мисля с ноут 3 да опитам.

Ми то има ли телефон дето да не е китайски. То и Ноут 3 е китайски.
Цитирай
#15

@anatol06 Има се предвид марката, мисля, че разбираш...
Друг е въпросът, че и за мен в тоя ценови диапазон Xiaomi или Meizu са варианите, ама някои хора просто не харесват "китайско"..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#16

Не е фешън, ясно.
Ма що не пишат отначало "искам модерен телефон, Самсунг или айфон"?
Ноут 3 е добро предложение, само не знам какво ще намериш за 450 лева.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#17

Миии ибей или някой много на зор във форума...
Ама да, тая ми4-ка си е доста на оферта.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#18

Защо не nexus 5?

hTC Desire 510
Цитирай
#19

На нексуса нещо не му хвалят камерата, иначе и той е вариант..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#20

Айде и аз да предложа LG G2,за нещата които е изброил е екстра

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#21

Lenovo a5000 4000mah от две седмици го ползвам страшен е и батерията е корава

nokia e51 - huawei u8110 - samsung galaxy young gt5360 - htc sensation xe beats audio - prestigio 5300 duo - lenovo a5000 -alcatel idol 4-lg k10 2017- LG G6 32gb
Цитирай
#22

@jorrddan само Samsung и Iphone ли са модерни марки, нема ли и други
Цитирай
#23

@GLOBAL За тоя бюджет са Meizu MX4, Xiaomi mi3/mi4, един Нексус 5 мернах в пазара, може би G2, но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО С ГАРАНЦИЯ(заради жълтите петна) и това е.
От гореизброените само LG-тата не са "китайски", но пък си имат и проблеми(чел съм, чер на Нексус-а камерата не му е силата, а за LG са си петната). Ако се понапъне може и да намери наистина някой Note 3, това е споменал jorrddan.
Според мен това са вариантите, като аз лично наистина бих препоръчал Нексус, ако наистина не иска китайче.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#24

@kobso незнам брат, аз съм против тия марки meizu, xiaomi (китайските)
За 450 лв трудно се намира телефон смисъл да знаеш, че имаш телефон не утре да го влачиш по сервизите
Аз лично втора ръка нито една техника нямам и немисла и да имам.
Цитирай
#25

За 450-500лв. :

- Note 3 - компромисен дисплей, но 32GB плюс слот
- Xperia Z2 - добра камера и батерия, но 16GB, без слот
- LG G3 - стига да попаднеш на добра оферта, той е най-"модерен" от изброените, 4k ..
- Nexus 5 - общо взето добър на хартия, с чист Андроид и актуализации - 16/32GB, без слот и естествено по-ниска цена от останалите (около 350лв.), но не би следвало да им отстъпва по нищо, освен по камера основно.

Ако те устройва свободното пространство в Z2, което естествено не е точно 16GB дори, мисля че е ок.

Ако искаш повече storage - Note 3. А него може да заместиш и с Galaxy S5, ако ти е голям.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)