Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung S3 не мога да върна заводските настройки
#1

Здравейте, налага се да върна заводските настройки на телефона. Не мога да вляза в сервизното меню, бутона volume up не работи. Пробвах със сервизни кодове но не стана. Дайте идеи  Bu

Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
Аксесоари
#2

От настройките на телефона пробва ли?

D_coffee
Цитирай
#3

От настройките, да пробвах. За да върна от там заводските настройки ми иска парола а аз не я знам.

Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
#4

Пробвай с Find My Mobile на Samsung. Има опция за отключване на екрана. За друг вариант не се сещам.

D_coffee
Цитирай
#5

Явно трябва да оправя копчето и тогава да вляза в рекъвъри режим. Днес разглобявах телефона, двете копчета са на лентов кабел. Ако мога да намеря кабела мисля че ще се оправя.

Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
#6

Идва ми идея да ползваш едно от многото приложения за разширен рестарт - много от тях предлагат опцията за рестарт в рекавъри. Май трябва да си рутнат преди това. Потърси в магазина например така.

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай
#7

Благодаря колега, златен си !!!!! Стана като по учебник. Благодаря много Storstark

Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
#8

Здравейте, да попитам още нещо за същия телефон. Понеже е донесен от Щатите там е бил към някакъв оператор. Когато зарежда първоначално минава през логото но този оператор. Има ли начин това да се премахне и да си зарежда нормално ?

Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
#9

Смяната на ром мисля, че ще ти помогне, ако толкова ти пречи.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#10

(2015-10-28, 11:49:06)Dakata87 написа:  Смяната на ром мисля, че ще ти помогне, ако толкова ти пречи.

Какво имам в предвид като казвам че ми пречи. Слагам външна карта 64гб , след като включа телефона без сим карта и интернет ми напълва от някъде 52 гб музика и снимки. Не знам как да блокирам това. След като изчистя картата всичко е до следващото рестартиране.

Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
#11

Чакай сега.. аз говоря за логото, което се появява като пуснеш телефона, а ти ми говориш за карта памет?!

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#12

(2015-10-28, 13:23:09)Dakata87 написа:  Чакай сега.. аз говоря за логото, което се появява като пуснеш телефона, а ти ми говориш за карта памет?!

Ами не знам мисля си дали това няма връзка с по-горе описания проблем. Включвам телефона, зарежда инициалите на самсунг и след това идва ред на логото ( то е едно топче) върти се малко, някаква мелодия и едва тогава излиза другото. Телефона нормално работи с всички оператори.

Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
#13

Отговори и въпроси, че не ми се цитира всичко:
- Понеже е донесен от Щатите там е бил към някакъв оператор. Когато зарежда първоначално минава през логото но този оператор. Има ли начин това да се премахне и да си зарежда нормално ? >> Излиза ти примерно при пускане Vodafone Live и etc, трябва да смениш ром-а, за да го промениш това. Тази тема ще ти помогне - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950

- Слагам външна карта 64гб , след като включа телефона без сим карта и интернет ми напълва от някъде 52 гб музика и снимки. >> Започни да правиш разлика между сим карта и карта памет. Няма как сим картата да се запълва с музика и т.н., пробвай с друга карта памет?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#14

Извинявай, може би не ме разбра. Значи няма как да се пълни сим картата тя не е за това. Говоря за карта памет. Не мога да си обясня как всеки път след рестарт идват тези снимки и се качват на картата памет, дори телефона да не е свързан към оператор( сим карта) и да няма връзка към интернет. От Къде идва това?

Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
#15

Не се изрази правилно още по-горе, но все тая. Както казах - пробвай с друга карта памет? Не вярвам да ти ги прави пак тези номера, а тези снимки и т.н. дето идват ти ли си ги слагал или са няк'ви непознати за теб?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#16

Това са снимки и музика на този който преди е ползвал телефона. След формат на картата, как след това се възстановяват. Телефона отчита празна карта и след малко време пак е пълна.
Разбрах от къде е проблемаSmile) , картата не може да се форматира не знам защо ! Колегата се оказа прав- от картата. Благодаря за оказаната помощ  Storstark
PS:Ще потърся из форума някой който се е справил с такъв проблем, или някаква програма .

Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
#17

@dimi_54, не е ли по-лесно да си вземеш нова карта? А иначе - с преходник, ако искаш включи картата към лаптопа си и я форматирай, може пък да изчезне всичко от нея.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#18

(2015-10-28, 23:26:41)Dakata87 написа:  @dimi_54, не е ли по-лесно да си вземеш нова карта? А иначе - с преходник, ако искаш включи картата към лаптопа си и я форматирай, може пък да изчезне всичко от нея.

Благодаря, наистина по-лесно еSmile))) Трудно ми е да се разделя с нея, все пак са 64гб Smile)))). И това ще пробвам което ме съветваш, дано се получи !
Само да те питам, има ли начин да се влезе в Один след като не ми работи volume up?
Поздрави!

Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
#19

Да, има начин.
http://www.theandroidsoul.com/samsung-ga...#using-adb

D_coffee
Цитирай
#20

Vol UP е за рековъри , а за Dowbload Mode/Odin Mod е Vol Down. Ако си рутнат лесно става с приложения от маркета като  Quick boot и подобни >>  https://play.google.com/store/apps/detai....quickboot

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#21

За да избереш Continue, трябва да натиснеш Vol+.  Smile

D_coffee
Цитирай
#22

(2015-10-29, 16:09:24)mitko1pr написа:  За да избереш Continue, трябва да натиснеш Vol+.  Smile

Да, но точно то не работи Sad(((((

Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
#23

Това погледна ли го - http://www.theandroidsoul.com/samsung-ga...#using-adb?

D_coffee
Цитирай
#24

(2015-10-29, 18:02:53)mitko1pr написа:  Това погледна ли го - http://www.theandroidsoul.com/samsung-ga...#using-adb?

Благодаря много, това ми трябваше Smile))))?
За жалост не мога да изтегля ADB файла. пише ми че го няма или е изтрит ?

Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)