Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung S3 Neo vs LG G2 mini
#1

Здравейте
В момента искам да сменя телефона си и съм се спряла на два : Samsung S3 Neo и LG G2 mini 
Имат подобни характеристики ,а и на мен не ми трябва нещо много специално.
Бих ви помолила за съвет??
Цитирай
Аксесоари
#2

Приятелката ми си взе S3 neo, към който бях много скептичен, но и го дадоха за 220 кинта от Ментел като си преподписа договора.Като го порязцъках останах приятно изненадан.Добър дисплей ( по-добър от LG'то ), 1.5 GB Ram ( тук отново печели ), доста прилична камера.За тези пари е перфе.Не лагва много, но тя не го товари много.Бих взел него, въпреки че си признавам, че дори не съм виждал минито..
Цитирай
#3

Това,че екрана на самунга е по добър от този на лг е много относително,защото самсунг е със супер амолед който придава доста не реални цветове,пренасища ги а лг придават по реални цветове
Цитирай
#4

Samsung Galaxy S3 Neo e по-добър от LG-to няма кво да са залъгваме, макар че и двата модела са стари.
Цитирай
#5

@tedo, по принцип си прав.Аз имах предвид по-високата резолюция, чисто като спецификация.
Цитирай
#6

На книга Самсунгът разбива LG - то, но на практика е единствено с малко по - добра камера.
Лагавият фърмуер на телефона го превръща в доста тромаво устройство.
При еднаква цена LG - то е по - добрият избор

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#7

Galaxy S3 Neo:

- по-висока резолюция на екрана (ще може да гледаш hd 720p клипове)
- 16 GB памет
- повече RAM

LG G2 Mini:

- по-нов Android (Lollipop)
- по-издържлива батерия
- в сравнение с S3 Neo, G2 Mini има по голямо screen-to-body ratio, което значи, че екранът е по-голям спрямо тялото на целия смартфон.
Цитирай
#8

Ще се застрелям, честно. Тия неща ти ли ги измисляш или някой ти ги казва?
Значи, ако резолюцията на екрана е по - малка от HD не можеш да гледаш такива клипове? Или Full HD клипове? На твоя прословут айфон не можеш ли да гледаш Full HD клипове, като е с по - ниска резолюция?
G2 mini просто стреля по - точно, но и S3 Neo е вариант. Лагав, но вариант.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#9

Преди две седмици си купих Неото за втори телефон.Мога единствено да кажа ,че не сбърках в избора си и останах доста изненадан от него.Телефона направо лети .Много е бърз и искам да кажа и да подчертая ,че няма никакъв лаг .Това може би е единствения телефон ,в който аз не виждам лаг никъде,а през ръцете ми са минали доста телефони.Със сигурност е по-добър от оригиналния S3 .За Минито не мога да кажа нищо .

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#10

И да се застреляш, и да не се, Full HD не може да се гледа - в YouTube. Моя грешка, че не го написах, но предполагах, че ще се сетите.

Нищо, теб ще те имам предвид вече.

А това, че телефона ще ти пусне клип, който си качил на него на Full HD, ще го "смаже" и ще върви - не го прави Full HD.
Цитирай
#11

Седни да прочетеш малко смислени думи, имай предвид правилната информация, не мен.
Когато се поограмотиш, прочети мненията си и тогава ще разбереш как звучиш.
Имам допир до 2 S3 Neo, като единият е с 2 карти. Ми лагави са, особено ако има повече приложения

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#12

Вземай LGто. Дори и да има по-малко рам компенсира с по-лекия UI и липсата на множеството самсунг боклуци, така де, приложения.

hTC Desire 510
Цитирай
#13

А гледала ли си Alcatel One Touch Idol 3 (4.7)? По-добър вариант е от тия двата.
Ето какво преставлява http://www.androidcentral.com/alcatel-id...nch-review

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)