Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Lenovo S860t
#1

Здравейте, много бих Ви благодарен ако ми помогнете . Проблема ми е следния имам ето това Леново http://www.amazon.com/Original-MTK6592-2...=newestdoc 
с МТК6592 версия е с 3ГБ памет , дотук добре , но първо батерията без човъркане едва два дни държи , а второто е , че посред нощ започва автоматично да тегли някакви измислени приложения , изтривам ги и на другия ден пак ги тегли абе ужас . Опитах се да намеря ром файл за телефона , но за момента се оказва мисия невъзможна. Приемам всякакви съвети и помощ и благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

1. Батерията държи нормално.
2. Виж дали не си му задал автоматични актуализации на приложенията от Google Play Store.
2.1. Ако не е това проблема, върни фабричните настройки.
Цитирай
#3

Проблема ти се решава с руут и премахване на всички китайски приложения и маркети. Имай предвид, че телефона ти е реплика, така че ако го омажеш, има голяма вероятност да не можеш да намериш ром за него. Батерията ти държи по-добре от много маркови телефони.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#4

(2015-09-06, 17:18:58)BoXXeM написа:  Здравейте, много бих Ви благодарен ако ми помогнете . Проблема ми е следния имам ето това Леново http://www.amazon.com/Original-MTK6592-2...=newestdoc 
с МТК6592 версия е с 3ГБ памет , дотук добре , но първо батерията без човъркане едва два дни държи , а второто е , че посред нощ започва автоматично да тегли някакви измислени приложения , изтривам ги и на другия ден пак ги тегли абе ужас . Опитах се да намеря ром файл за телефона , но за момента се оказва мисия невъзможна. Приемам всякакви съвети и помощ и благодаря предварител
Здравей успя ли да решиш проблема с постоянно инсталиращите се приложения аз имам същия проблем,трих приложения задавах му фабрични настройки и пак си инсталира приложения когато си реши.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)