Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Да сменя ли Галакси S4 с А5?
#1

Здравейте.
Ще си сменям тарифния план и се чудя дали да си взема Galaxy A5 на изплащане, а да дам моя S4 на баща ми. Какво ще ме посъветвате? А5 по-добър ли е от вече остарелия S4? Благодаря предварително :}

Samsung Galaxy S6 Edge
Цитирай
Аксесоари
#2

За мен S4 е по-добрия телефон. А5 е имиджов модел - по-тънък, но с доста по-малка батерия, с по-слаб дисплей, едиснтвено предната камера е по-добра, но пък е скъп, като за параметрите си. Според мен сменяш кон за кокошка. S4 е по-добрия телефон, стой си с него или поне направи сериозен скок.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#3

По принцип НЕ. Но, ако си решил просто да дадеш телефона на баща ти и искаш друг - бива.

Нямаш ли други варианти, освен A5?
Цитирай
#4

Май ще го сменям за S6 edge. Макар че като чета във форума има доста проблеми с него. И се колебая между него и LG G4. Все още не знам какъв да си взема.

Samsung Galaxy S6 Edge
Цитирай
#5

@JinksSs ти ако се влияеш от форума значи никога няма да имаш телефон.
Виж Samsung Galaxy S6, HTC One m9, LG G4, Huawei P8 на живо и вземай квото прецениш, че ще ти върши най-добре работа.
Цитирай
#6

Подкрепям колегата GLOBAL. Ако наистина гледаш форума наистина няма да си купиш телефон изобщо. Има си гаранции , сервизи и тн. Онзи ден видях един С6 Едж. Преди да го видя на живо си мислех каква е тази простотия , извити екрани , стъклен гръб и тн. И като го видях разбрах , че това ми е следващия телефон. Изключително лек и удобен ( а го мислех за някаква тухла ) и уникален дизайн. Така че ако го вземеш няма да сбъркаш определено.

Iphone X Space Grey 
Цитирай
#7

То зависи за какво ще се ползва телефона ако е за ако ще се слуша много музика е M9 за другото е самсунг галакси с6(едж) и лг G4 като ако е самсунга е хубаво да е 128гб версия понеже няма слот за карта памет и да не се случи така че изведнъж да нямаш място във телефона.Друг минус на самсунг и нтс е,че не може да им смениш батерията а на лг можеш.Материалите за изработката не ги коментирам понеже е много относително на едни им харесва едно на други друго
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)