Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Рестартиране на телефона без причина?
#1

Здравейте, последната седмица ми се случи 2 пъти вече. Първият път пъхнах да се зарежда със зарядно на Самсунг и изкара син екран и се рестартира. И друг път съм го зареждал с това зарядно и е нямало проблеми. Сега пак ми се случи. Този път се рестартира от нищото, пуснах едно приложение и като го разцъквах
ми се рестартира от нищото, но без син екран този път. Приложението го ползвам често и не е ново. Телефона го преинсталирах с 20H с каквато версия си беше и преди, просто батерията започна да пада доста бързо и аз го преинсталирах преди 1-2 месеца...
Някакви идеи защо се случват тези неща? Тъй като взех да се притеснявам малко... да не би да му има нещо...
Цитирай
Аксесоари
#2

Слагай ромчето на въргала Big Grin https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=74182

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай
#3

Е това ли е решението... аз се надявах някой да даде някой съвет или мнения, защо може да ми се получава този проблем... надявам се да не се случва отново де ама все пак ...
Цитирай
#4

Телефонът прегрява и затова се рестартира. Просто не трябва да го ползваш много докато се зарежда и не трябва да го излагаш на слънце или слагаш на възглавница например (както правех аз) докато работиш с него. Просто много лесно загрява в горещините.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#5

Телефона не беше прегрял със сигурност, но това е друга тема Smile Мерси за идеята за Рома все пак...
Цитирай
#6

Здравейте. Телефонът ми се рестартира сам докато се зарежда. Ако някой има представа от какво може да е моля да ми каже. Благодаря предварително.
Цитирай
#7

А телефона ти е ?

        
Цитирай
#8

(2016-01-23, 23:00:10)nnenno написа:  А телефона ти е ?

Сигурно Huawei..Какъв може да е след като го пише в раздел LG G3...
Цитирай
#9

Не искам да изпдам в спорове, но не веднъж съм засичл мнения в раздели където изобщо не им е мястото. Та за това си позволих, да попитам, защото няма подпис, а на използвани у-ва пише съвсем друго...

        
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)