Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся собственик на P7 или P8 от Пловдив
#1

Здравейте, колеги. Нужен ми е телефон от посочените модели за тест на връзката с мултимедията в колата ми. По спецификация от Тойота, единствено P6 е напълно съвместим, но не и P7, а Р8 изобщо не фигурира в PDF-а. Не ми се струва логично по-новият модел да е с различна съвместимост, но искам да тествам преди да се "набруля" да купя нещо, което в последствие да се окаже, че не ми върши работа. 

Моля ако има колеги от Пловдив с посочените модели, да ми пишат и да се видим в удобно за тях време на по кафе (аз черпя Smile ), за да тествам съвместимостта на телефона с медията в колата.

Благодаря предварително на отзовалите се.

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако не намериш в Пловдив и имаш път към Бургас, се обади Wink

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#3

Най-вероятно спецификацията е правена когато не са съществували Р7 и Р8, та затова и ги няма. Ако говорим за Bluetooth 4.0 то тогава не би трябвало да имаш проблеми със всеки съвременен телефон с версия по-висока от Андроид 4.4.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)