Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Копиране на контакти след пукнат тъч
#1

Здравейте, телефона е alcatel one touch idol 2 6037 след леко падане тъча се напука по диагонал на целият екран и не реагира( иначе дисплея си работи).Прочетох че трябва да се смени и разбрах цената  Sad . Докато му дойде времето исках да извадя контактите и снимките но при включване на USB кабела компютъра не го засича. Има ли някаква програма  за backup или data recovery, която да върши работа за този модел в този случай?Сега ка то го написах се замисилих че може да е за някоя по обща андроид тема  Smile .
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако си влезеш в акаунта от компютъра ще си ги намериш Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

OTG кабелче и мишка на USB и ще може да си ползваш телефона за да синхронизираш всичко с гугъл профила (ако не си все още де)

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#4

Телефона е на жена ми и въобще не помня какъв акаунт съм и направил Smile, За Otg пробвах от на децата таблетите дава захранване на мишката но не се появява курсор на екрана, а този от моята нокия не влиза в буксата. Снимките ги изтеглих с ADB но не ми дава да копирам контактите.
Цитирай
#5

След кратка обиколка с мишка и телефон по магазините, намерих OTG което работи Smile.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)