Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заслужава ли си, смяната? HTC 816 vs Samsung note 3
#26

Добро утро! Понеже утре очаквам да дойде Samsung Note 3. да попитам някой неща за които да гледам?!?
1. За лайсната ясно, че ще е малко поизтъркана.
2. За драскотини по дисплея, пак е ясно.
3. Къде да го търся този KNOX 0x0 ???
4. Колегата @hondarullezz, ме посъветва да набера *#0*# . Добре, ама там какво да гледам.
5. как да разбера дали е точно sm-n9005, а не NEO версията?
За другоне се сещам. Ако вие знаете, споделенет.
Благодаря на всички ви за помоща!!! Хубава иусмихната седмица от мен! Smile

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
Аксесоари
#27

Neo i7505 гледаш цветове (зелен , червен , син) ако има изгоряли или бледи пиксели ще проличи , после камера предна задна , говорител слушалка , и много други с този код влизаш в това бързо меню за тест на всички функции. Разглеждаш всичко хубаво , лайстната вероятно е обелена в 4 те ъгъла  (нормално трудно се намира перфектно запазен) , долу до с пена има спукване нормално е всички са така Big Grin фабричен дефект друго.. Комплекта ако е пълен (слушалки , зарядно и усб , книжки , с пен писците май бяха 5/6 и щипка за тях!!!) . Задължително вземи стъклен протектор,  спасява доста (имам опит на предните си апарати!) Това е общо взето виж батерията как е първото ми впечатление е че този телефон кара страшно много!!! Поздрави Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#28

За Knox - натискаш Volume Down, Home, and Power button. Така е при 4-ката, предполагам при 3 е същото.
Появява ти се това http://www.gizmodriod.com/wp-content/upl...d-Mode.jpg
И снимка на ноут 3 https://cdn-images.xda-developers.com/di...efault.jpg
Вдясно гледаш тези белите букви, на един от редовете ти пише Knox 0x0 или Knox 0x1.
A за точната версия можеш да си свалиш Samsung Phone Info, там ще си пише.
Аааа, да - влез и в рекавъри, аз първо тези 2-те неща бих направил(Recovery и Download mode) и се увери, че си изглеждат нормално, да не ти пробутат някоя реплика...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#29

(2015-09-14, 08:13:39)gospodinov81 написа:  3. Къде да го търся този KNOX 0x0 ???

3. Или с това приложение -  
https://play.google.com/store/apps/detai....phoneinfo или влизаш в Download Mode и там е изписан.

Изключваш телефона -> задържаш едновременно Power+Home+Volume down -> избираш Continue

[Изображение: b3ba6c63fbf4a7eb.jpg]

(2015-09-14, 08:13:39)gospodinov81 написа:  5. как да разбера дали е точно sm-n9005, а не NEO версията?

5. Настройки -> За устройстовото -> Модел номер

Edit: kobso ме изпревари.

D_coffee
Цитирай
#30

Всъщност сега забелязах, че първия ред в Download mode ти е точно модела на устройството, та оттам може да се види...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#31

Settings
About
Цитирай
#32

За съжаление телефона се оказа без никакви документи, без слушалки и без с пен писците. Само някакви книжки и зарядно. Плюс това knox 0x1, и го отказах!!!

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#33

Здравейте! Най-накрая се сдобих с въпросният телефон! Благодаря на ВСИЧКИ, оказали помощ и съдействие! Телефона е супер!!! Още веднъж, благодарности!!!

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#34

Честито колега със здраве да си го ползваш ако имаш нужда от нещо или помощ лс Smile

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)