Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт от телефона
#1

Здравейте, с MIUI 6.6.4.0. Stable съм. Има нов ъпдейт 6.7.1.0. ако не се лъжа но не мога да го сваля. Мога да сваля въпросният ром през сайта им, но как да го инсталирам без да ползвам компютър. Има описани 3 начина, като единият трябва да сваля файла на компютъра да го преименувам на update.zip и да го сложа в рут директорията. Защо да не го преименувам през телефона, къде е тази директория. Малко инфо как да стане без лаптоп и без on air, защото не го сваля.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай още няколко пъти ОТА, като го пуснаха преди 1-2 седмици, също беше много трудно да се свали, и успях да го сваля на следващия ден сутринта...
Цитирай
#3

Нямаш ли приложение "Актуализация" - синя икона с бяла стрелка нагоре?
Цитирай
#4

Аз винаги го свалям с chrome на телефона. Преименувам го на update. zip. Слагам го в основната директория, а не в някоя папка. Минавам в рековери. Евентуално wipe. После ъпдейт и готово. Бързо, лесно и без комп. Така го правих на Mi3,а сега и на Note PRO

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#5

(2015-09-10, 18:23:39)s_l_a_d_u_r_ написа:  Здравейте, с MIUI 6.6.4.0. Stable съм. Има нов ъпдейт 6.7.1.0. ако не се лъжа но не мога да го сваля. Мога да сваля въпросният ром през сайта им, но как да го инсталирам без да ползвам компютър. Има описани 3 начина, като единият трябва да сваля файла на компютъра да го преименувам на update.zip и да го сложа в рут директорията. Защо да не го преименувам през телефона, къде е тази директория. Малко инфо как да стане без лаптоп и без on air, защото не го сваля.
Може и да не го преименуваш,това преименуване  и поставянето  на пакета  в главната директория е изискване само ако ще актуализираш през стоковото рекавъри.Но ако няма да правиш такава инсталация можеш да поставиш рома без да променяш името му където си пожелаеш,просто от приложението Updater което се намира в папката Tools ще посочиш пътя до него,и така.

Присъeдинете се в  Telegram: Contact @mibulgaria (☉.(☉.☉(☉ₒ☉)☉.☉).☉)
Цитирай
#6

Колегата едва ли има CWM илиTWRP. Наистина с тях без преименуване можеш да си флашнеш който искаш ром. За MI3 поне има разнообразие от ромове.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#7

Не става въпрос има или няма CWM или TWRP,пиша за инсталация на ром през ъпдейтъра.

Присъeдинете се в  Telegram: Contact @mibulgaria (☉.(☉.☉(☉ₒ☉)☉.☉).☉)
Цитирай
#8

Главната директория какво ще рече? Преди бях опитал и не го намираше зипа. Опитах точно както каза колегата @venes. Не го намираше проклетия зип. А искам по описаният начин да го направя. През ъпдейтора пробвам 2 дена и не става.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#9

През "ъпдейтъра" посочваш ли му изтегления файл?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#10

Не бях пробвал да го изтегля. Не мога. Сваля 1-2% и спира. Явно нещо при тях е проблема и затова не става и през ъпдейтора. А досега не съм имал проблеми с ъпдейтора.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#11

(2015-09-11, 09:47:22)s_l_a_d_u_r_ написа:  Главната директория какво ще рече? Преди бях опитал и не го намираше зипа. Опитах точно както каза колегата @venes. Не го намираше проклетия зип. А искам по описаният начин да го направя. През ъпдейтора пробвам 2 дена и не става.

 Ето така трябва да е.Току що инсталирах miui 5.9.10 само през тел.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#12

@s_l_a_d_u_r и при мен сега miui 5.9.10 се свали без проблем.Smile

 
Цитирай
#13

Ще има поправка на рома, поне за мултиезичния.
Цитирай
#14

@milstan, и какво му е?Smile

 
Цитирай
#15

@NoMaD старият ром може да няма проблем при сваляне. Новият просто не иска да се свали, не е мултиезичният.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#16

(2015-09-11, 15:55:00)NoMaD написа:  @milstan, и какво му е?Smile

http://****/community/threads/1874/#post-20292
При мен на Redmi2 крашва при опит за настройка на големината на шрифта. В галерията не намерих проблем. На Mi4 още съм с 5.3.6.
Извинявам се за спама в темата на колегата, спирам.
Цитирай
#17

Свалих го през ъпдейтора. Един час сваляше, има някаква виртуална сим карта меню. Поне това забелязах засега. Иначе пък, хвърчи осезаемо. Макар да не съм правил wape cash.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#18

Доста по-бърз е, и хаби по-малко батерия .. Има някой графични бъгчета от време на време .. но не пречат на фона на цялостната му работа
Цитирай
#19

Супер. Да не отварям нова тема, от известно време натискам копчето за заключване. Екрана изгасва за секунда и се включва като е заключен. Пак натискам и изгасва. Копчето ли почва да създава проблеми.. дразни ме това, искам като натисна екрана да изгасне...

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#20

Вече е налична и 5.9.11 за сваляне.

 
Цитирай
#21

Здравейте, с 6.7.1.0. Стейбъл съм. Има проблем със съобщенията от месенджера. Не ми изкарва прозорчетата на екрана. Ако го изкара, като натисна бутона назад, изчезва прозореца. Но в нотификейшъна показва, че имам отворен един чат. Може ли да се направи нещо.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)