Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със силата на звука при някои приложения
#1

Здравейте,

като цяло звуците са добре и звънене, нотификации, разговор и аларма са достатъчно силни (бих се зарадвал и на още, но не е проблем). 

Проблема е с конкретни програми / ситуации, при които звука е много, много слаб. Примерно вайбър не му чувам нотификациите. При хендсфри пък не се чува микрофона (по скоро се чува много слабо).

Стоков ром, ъпдейтнат до 5.0.2. Отскоро го имам и незнам преди ъпдейта дали ги е имал тези проблеми.
Цитирай
Аксесоари
#2

И при мен е така с Вайбера, толко слабо се чува дифолт нотификацията че съм пропускал съобщения и трябаше да кликна на "Use system sounds".

Най - големите минуси на този телефон : силата на звука (говорителя) и GPS.

LG G2 D802 16GB Black
Цитирай
#3

Малко не е по темата, но е свързано с нея. Силата на звука се оправя много лесно стига да имате рут (разбира се) просто LG са решили не знам от какви съображения да го пуснат така слабичък.
Ако сте заинтересувани можете да видите тук как става:
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2583408

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#4

не искам да го рутвам за момента. странно е че вайбъра е слаб звука, но на фейсбоок месенджъра си е ок. някакъв бъг според мен.
Цитирай
#5

Всичко си е до приложенията няма общо с телефона.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#6

Пробвай да изчистиш кеша на вайбър, или го преинсталирай. Аз съм му задал да се обажда със системните звуци и звъни чудесно

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#7

(2015-09-11, 22:15:57)veso99 написа:  Пробвай да изчистиш кеша на вайбър, или го преинсталирай. Аз съм му задал да се обажда със системните звуци и звъни чудесно

да със системните звуци е ок, но съвпада с емейла, и се бъркам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)