Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Почти не се зарежда батерията
#1

Имам Galaxy S3 Neo от октомври 2014 закупен от Теленор. Телефонът е руутнат и в момента съм с някакъв уж сток РОМ, но оптимизиран. От няколко дни телефонът не иска да се зарежда нито в PC-то, нито в контакт. Когато е включен не се зареждаше, а когато го ИЗКЛЮЧА се зареждаше нормално. И така до вчера. От вчера не иска да се зарежда нито изкючен, нито заключен. Бях със Cyanogen 12.1 когато почна проблема, а вчера сложих този оптимизиран сток РОМ с надеждата да се оправи, но не се. Пробвах да изчистя кеша и factory reset и нищо не се промени. Пробвах с различни зарядни, като едното е от Sony M4 Aqua, другото е старо на Нокиа от C5-03 и пак нямаше ефект. Когато е включен да се зарежда на 42%, с часове показва 42%, а след като го изключа за секунди пада до реалните на колкото е. Нямам от къде да взема друга батерия да пробвам дали е от нея, но възможно ли е да не е тя, а проблем с телефона ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Възможно е, при мен таблета ми 3 денонощия се зарежда и до сега е стигнал 4%, поради проблем с порта за зареждане.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Изпробвал  си различни зарядни но с твоя си кабел ,нали?Смени го!Издал е багажа :-)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)