Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Photos Backup
#1

Някой ползва ли тази програма за бекъп на снимките? Имам проблем и той е следният - пуснал съм бекъп само през вифи, без да има отметка на това само докато се зарежда, т.е трябва постоянно да си бекъпва, дотук добре, всички снимки са ми бекъпнати останаха само няколко видеа както се вижда на скрийновете. В галерията си имам не повече от 2000 снимки, като не съм селектирал всички папки да се бекъпват, най-много да съм пуснал 1500 снимки, но програмата стои забила на 4ххх оставащи снимки и не мога да си го обясня защо??! Още повече докато правих скрийншотовете след секунди веднага се бекъпнаха както се вижда.

https://www.dropbox.com/sh/lqetkrg6jea77...65Wja?dl=0
Цитирай
Аксесоари
#2

На първо четене се сещам за няколко варианта:
1. Погледни в Google табло за управление колко са реалния брой снимки във Фото. 
2. Пробвай на Снимки дали положението е същото ( не през Google drive).
3. Ако твоя акаунт го има и на друго устройство може и то да качва снимки.
4. Предполагам че си погледал дали не ти е пълен Drive-а. Ако видеата са големи като обем и с резолюция над 1920х1080 взимат от квотата на диска.
Цитирай
#3

1. Фото
Албуми

491
Снимки

1 352

Което изглежда окей.

2. През снимки как да видя сумарния размер, само като галерия ги отваря?

3. На устройства имам 4, но те са били старите ми телефони и на тях не е логнат моят акаунт вече, а и се вижда, че не се ползват

[Изображение: 8356411W.png]


4. Не имам 6гб заети и доста свободни, иначе в пълна резолюция качвам, знам че използва от мястото.

Другото което забелязвам е че уж показва че оставят хиляди снимки, а в активността на качването не показва нищо да качва??!

[Изображение: 8356401j.png]


С една дума някакъв бъг показва че качва нещо, а всъщност нищо не качва?!
Цитирай
#4

Може да е и бъг. Опитай от настройките на резервно копие да дадеш "back up all", може да ги преизчисли и нулира.
Цитирай
#5

Няма продължава да си качва нещо, интересното е вече имам 3000 останали файла, демек 1000 е качило, а снимките ми не са мръднали като гледам хахах


Лошото е, че яко точи батерия все още.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)