Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хакване на Watsapp. Възможно ли е?
#1

Здравейте колеги. Имам едни съмнения и ми се иска да проверя жената. Търсих в интернет, но там има само някакви ботове за правене на пари. Ако някой е хаквал или знае как би могло да стане би ли ми помогнал? Искам да и прочета хронологията посредством програма, защото си трие някой диалози.

|Phone : hTC Desire 500 |Rom : [4.1.2] Stock
Цитирай
Аксесоари
#2

Съветвам те да не го правиш!

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#3

Защо да не го правя? Намерих една програма, но иска руут на следения телефон и няма да стане за жалост Sad

|Phone : hTC Desire 500 |Rom : [4.1.2] Stock
Цитирай
#4

Защото са го правили с мен. Вбесяващо е. Разбира се, това беше краят на връзката. Може да си спестиш усилията и направо да я зарежеш...

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#5

@west_ice.......пиши ми на лични !
Цитирай
#6

Ревността е отрова.По хубаво седни и поговори с жената и се изяснете.И какво като прочетеш.На мен ако ми прочетат личните, сто пъти да съм се развел,а всъщност нищо сериозно.Сори за спама.

ZTE Nubia Z7 Max
Цитирай
#7

Няма смисъл минал съм през тея неща,ако жена ти държи на теб няма от какво да се притесняваш...има и други начини да се изяснят нещата Smile
Цитирай
#8

Щом трие и крие - ясна е работата Wink Не знам има ли смисъл да си го причиняваш това да видиш съобщенията, ти си прецени. По-скоро мисли какво ще правиш занапред.
Цитирай
#9

Ако има версия на whats app за windows може да пробваш да инсталираш на компа и да виждаш какво се случва на телефона като при вайбър. Аз ползвам вайбър и на компютъра и там ми излизат всички чатове абонати и разговори. Трябва достъп до телефона за да видиш кода който е пратен и да го въведеш. Не знам дали и с whats app. е така, но можеш да пробваш.Все пак най добре проведи разговор и се изяснете кой какво.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#10

@west_ice......Ако все още си заинтересуван,пиши на лични.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)