Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Tab S2 въпроси
#1

Здравейте имам таблет Galaxy Tab S2 9.7 инча и имам няколко въпроса

1. Има ли смисъл да си правя акаунт в galaxy apps ?
2. Къде са приложението S Voice и как да си го инсталирам?
3. Как да инсталирам и Smart stay, Smart pause, Smart scroll Air gestures ?
4. Разбрах че има вече ъпдейт до 5.1.1 но като проверя за ъпдейт ми пише, че е актуална 5.0.2 , с коя програма може да се направи този ъпдейт?
Цитирай
Аксесоари
#2

1. Да.
2. Ако не е предварително инсталирано, сваляш APK файла и си го инсталираш.
3. Те не се инсталират. Ако таблета ти поддържа тези функции, те ще са предварително инсталирани. 
4. С Один. Ето тема как се прави - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950.

D_coffee
Цитирай
#3

Благодаря за отговора, а би ли бил малко по-конкретен с тази регистрация в galaxy apps какво допълнително може да инсталирам от там?
Цитирай
#4

Има някои приложения на Samsung, които ги има само в Galaxy Apps. Има и някакви Galaxy подаръци (Galaxy Gifts). Също така акаунта, който е за Galaxy Apps, можеш да го използваш, за да проследиш теблета, ако бъде изгубен/откраднат с помощта на Find My Mobile. И все пак не е задължително да си правиш акаунт, ако не смяташ да използваш тези неща.

D_coffee
Цитирай
#5

Има ли начин да мога да ползвам таблета като безжичен монитор към лаптопа и може ли шерната папка от лаптопа да се отваря на таблета ?
Цитирай
#6

За първото не съм сигурен, но мисля, че не може. По втория въпрос - да, с ES File Explorer File Manager.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)