Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia Z3 / Samsung Galaxy Note 3
#1

Мнения?

Пуснах Айфона в OLX.

Може и да се добави един S6 към Z3 и Note 3, но за него не е много сигурно, иначе какво мислите Smile
Аксесоари
#2

Не го продавай!

Pixel XL / Android 9 Pie
#3

+1 най - добрият.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#4

Нокия 3310.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
#5

Наистина не се занимавай с глупости
#6

Като толкова много си харесал айфоните според мен най логично е да си продадеш този и да вземеш някой от новите 6,6s,6 plus,6s plus.Изобщо не знам как тези 4 инча те устройват.

Samsung Galaxy S5 Active
#7

Аз да не съм милионер, 6S .. Big Grin

Не се шегувайте, наистина. За кой сте?
#8

За айфона

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#9

Ако не те принеснява размера вземай ноута,ако искаш добри характеристики и малко по малък екран С5,имал съм и двата, ноута все още е при мен, и двата телефона са супер всеки има нещо което е предпочитано пред другия пример С5 е по малък от ноута и е по удобен за транспортиране на мен ноута ми харесва поради факта че е със ограмен екран,има 3гб рам и мога да си гледам филми и чета на него без грам затруднение не ,че на С5 не може просто на по голям екран е по хубаво
#10

Аха. А какво ще кажеш за: батерия, камера и гладка работа? Може ли да дадеш предимство на единия?
#11

И двата работят еднакво бързо във батерията не съм усетил разлика и двата изкарваха малко по малко от 24 часа и по точно откачам го във 8 сутринта и изкарва до 22 вечерта със оставащи 30-40 % батерия
#12

Забрави да споменеш,че леко трябва да се "пипне" защото след известно време ползване стават ужасни за ползване...забавяне,забиване,рестарти и мъки въпреки приличният хардуер.
Виждал съм с5ци с други ромове ами лети си телефона..
Това се отнася за всички самсунги за новите след с6 вече не знам.

Samsung Galaxy S5 Active
#13

Ами "мен ме няма никакъв" в тази част, както се казва. Имам предвид root, jailbreak, rom, ала-бала.

Предпочитам да ползвам стоков смартфон, а и не ми се занимава.
#14

(2015-09-17, 11:09:39)Go0dLike написа:  Забрави да споменеш,че леко трябва да се "пипне" защото след известно време ползване стават ужасни за ползване...забавяне,забиване,рестарти и мъки въпреки приличният хардуер.
Виждал съм с5ци с други ромове ами лети си телефона..
Това се отнася за всички самсунги за новите след с6 вече не знам.
Не знам но мойта петица за 1година ползване не е забила нито един път не е имала и лаг а ноута не е мръднал за почти 2 години ползване като не са рутвани не са им слагани други ромове и каквото и да било
#15

Вземай Z3 със сигурност върви по-добре от Note 3 при стоково ползване. В пъти по гладко...
#16

Ако не смяташ да ползваш S Pen-a, големината на дисплея на Сонито ти е достатъчна и огромните рамки не те дразнят-взимай сонито.
Ако не-Note 3. Аз така ги виждам нещата..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
#17

Според мен най-добрият избор за теб ще е iPhone 6. Иначе от изброените съм твърдо за Xperia-та.

Redmi Note 7 3/32GB

#18

Какво ще кажете за тази оферта? http://olx.bg/ad/promotsiya-prodavam-nov...5rB0Y.html
#19

Яко телефонче без бг гаранция
#20

А тази подробност трябва ли да ме притеснява, ако го взема?
#21

Много е относително телефона може никога да не отиде на сервиз но може и да не излезе от там като мойто нтс навремето
#22

А в самия факт, че всичко по него е на китайски няма нищо съмнително нали?

Някой да знае колко free internal storage има за потребителя при Z3?
#23

Твърдо бих те посъветвал ноут 3 уникален телефон!!!

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
#24

@Optimism най-добре да вземеш Iphone 6S имал си 5S и да продължиш с S-серията... ама 6S както казваш е много скъп.
А между SONY Xperia Z3 и Samsung Galaxy S5 и аз бих се затруднил с избора и двата телефона са флагмани нищо че са от миналата година, на SONYto батерията ще държи повече, ще имаш редовни ъпдейти. Според мене това е предимството на Z3 спрямо S5
Но който и да вземеш няма да съжаляваш.
#25

Предлага се Nexus 5, 16 GB за 345лв., мнения? Smile
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)