Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво мислите за самсунг галакси Аce 4
#1

Смятам да взема самсунг Аce 4. Освен какво мислите за апарата, ме интересува дали може да се обедини вътрешната памет с картата-памет.

Благодаря за дадените мнения Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Да не става дума за Samsung Galaxy Ace 4   защото за Galaxy A4 чувам от тебе Visslar

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#3

Да, точно така - Ace4 Smile
Цитирай
#4

Абсолютна мотика,не бих дал и 1 стотинка за подобна смехурия(това си е мое мнение и не задължавам никой с него).
Аз ти препоръчвам да се насочиш към Galaxy А3 или А5,там няма да сбъркаш.
Цитирай
#5

Тогава какво да бъде? Самсунг...?
Цитирай
#6

Просто друга марка....

 
Цитирай
#7

Недей да си вземаш бюджетен телефон на тая марка.
Преди няколко месеца ми трябваше бюджетен смартфон отидох в 1 оператор и попаднах точно на този ейс 4 само като го светнах и му видях дисплея и избягах с 200км в час от него.Като детска играчка от Лъки Бой е.

Ако ще е смартфон от такъв клас бих ти препоръчал Sony xperia E4g/Moto E/Moto G.
Цитирай
#8

Благодаря, keyta! Не търся бюджетен телефон. Искам добър телефон за доста време напред, което нямам представа как ще стане при темпото на развитието на тези технологии. И в този ред на мисли не знам дали си струва да инвестирам в скъп телефон. Все пак приемам предложения. А сони експерия М2 аква? Забелязах че е с IPS на екрана. Това ми се струва голямо предимство. Доста ровя в нета и чета. Държа да има гугъл навигация.
Цитирай
#9

android1,колега за по-лесно назови една цифра която си готов да дадеш за смартфон и вярвам, че колегите съфорумци ще ти предложат максималното за съответната сума.
Цитирай
#10

(2015-09-20, 15:00:07)android1 написа:  Държа да има гугъл навигация.

Навигацията на Google (Google Maps) е предварително инсталирана на всяко едно устройство с Android. И на iOS устройства може да се инсталира.

PS: Във форума има раздел, където можеш да попиташ, ако се колебаеш между няколко модела - https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=117. Smile

D_coffee
Цитирай
#11

(2015-09-20, 12:57:04)android1 написа:  Тогава какво да бъде? Самсунг...?

Samsung де,за тази марка си писал и съм ти дал за пример два модела.Но хайде сега ще си поправя грешката за да не излезе че пак не си разбрал че става дума за Samsung:

1.Samsung Galaxy A3
2.Samsung Galaxy A5

и ще добавя още един модел към тези два:

3.Samsung Galaxy Alpha


И трите модела ги водят среден клас апарати и поне по мое мнение съотношението качество - цена е в необходимите пропорции.
Цитирай
#12

Smaug, извинавай! Пропуснала съм последното изречение на предния ти пост. Самсунг алфа струва 730лв, което според мен надхвърля средния клас, а и за мен лично е много като цена. За момента клоня към А3.

Порочетох това-онова от линка и мисля, че изборът се сведе до галакси А3, хуайуей п8 лайт и експерия М2 аква. Изискванията са основно да може да се рутне паметта и да има издържлива батерия. Няма да е зле и дисплея да може да се вижда на слънце. Необходимостта от нов апарат идва именно заради невъзможността да се слеят външната и вътрешната памет, което превърна апарата в зелена и червена слушалка. Иначе не мога да се оплача. Телефончето ми служи доста добре, а вижда бая нещо. Това е. Явно таванът на бюджета е 500лв.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)