Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G Stylo заключен към T-mobile
#1

Здравейте,наскоро ми донесоха подарък от USA,телефончето е много добре но за жалост не мога да го използвам с българска карта.Какво може да се направи по въпроса да се отблокира,забелязах,че в България не се продава такъв телефон все още.
Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако е заключен към оператор, най-добре му купи код за отключване. Има такава услуга в обявите на нашия форум. Мисля, че е около 20 лева. Естествено, не съм сигурен дали могат да го отключат.
В ebay кодът е доста по-евтин, но трябва да разпиташ продавачите дали могат за този телефон.
В гугъл плей има програми, чрез които да си купиш код, но мисля, че през тях е по-скъпо от ebay

Много съм завеян, преди да тръгнеш да купуваш, пиши един мейл на TMobile, може да ти го отключат, като им кажеш, че ще се ползва в друга държава.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Четох им условията,имат изисквания извесно време да е използван телефона с тяхна карта и тогава може да ти го отключат,тоест не става.Благодаря ти за инфото за кода,писах на единствената обява която намерих във форум надявам се да ми отговорят.Поздрави
Цитирай
#4

Явно все още никой не може да отключва този модел телефони.На няколко места разпитах в нета и на няколко магазина бях в Пловдив и все нищо.Ако някой може да даде някакви идей ще съм благодарен.
Цитирай
#5

Питай продавачите на кодове в eBay

И пиши на оператора все пак. Ще е тъпо да не опиташ поне

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#6

От оператора няма да стане искат 6 месеца да е използвана тяхната карта ...
От интернет купих "NCK и NSCK кодове за отключване,дадох им имей те ми изпратиха тези кодове и казаха,че се въвежда 2945#*модела на телефона# и се появява меню за отключване в което се въвеждат кодовете който ми изпратих.За съжаление обаче при въвеждане на 2945#*....# не ме вкарва в меню-то,а просто се изтрива въведеното.Пробвах на други телефони найстина си работо то 2943#*но не и при стилото.Свързах се с хората който любезно ми казаха,че не могат да помогнат.Мисълта ми е ако някой има идея как да стигна по друг начин до менюто,за да въведа кода за отключване ще съм благодарен за пореден път.
Цитирай
#7

Случайно да не с някой къстъм ром?
Цитирай
#8

Купен е преди 10 дена и е включван 2 пъти,нищо не е барано от както е купен.
Във xda форума има тема за root,ако пробвам дали ще ми е от полза или няма да има значение за оператора ?
Цитирай
#9

Root няма да ти помогне с нищо
Цитирай
#10

А тогава някаква идея какво мога да направя,ходих в няколко сервиза и навсякъде ми казаха,че не могат Sad


Сега намерих начин и влезнах в меню-то и въведох кода който ми дадоха,получих съобщение "your device was succesful unlocked"след рестарта на телефона все още не мога да използвам бг карта.Човека който ми даде кода ми каза,че ще трябва да инсталирам друг software,защото този на metropcs "можел да разбере когато е друга карта"но телефона вече бил отключен.Дали е възможно с друг software да стане и дали някой може да ми даде някакви начални насоки поне как да му сменя software.Благодаря предварително
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)