Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Ascend G7 или Lenovo P70
#1

Здравейте. Колебая се между тези два телефона не мога да реша кой да избера. Първоначално фаворит ми беше G7, тъй като е много хвален телефон, но после разгледах и леновото и не му отстъпва по характеристики. Има ли значение кой ще избера или двата телефона са на едно ниво. Благодаря предварително.

Телефонът ми трябва за музика, снимки, интернет, навигация и рядко игри. Ползвал съм телефон с 1 Gb рам и се усеща, че му е малко, особено с музика и навигация, затова и се насочих към нещо с 2Gb. А има ли разлика в процесорите им, тъй като G7 e с четириядрен, а P70 е с осемядрен?
Цитирай
Аксесоари
#2

От къде и до колко пари мислиш да е? Иначе, аз разглеждах въпросното Леново вчера:

"Проблеми
Lenovo P70 се превърна в доста обсъждан телефон не само от гледна точка на своите силни черти. Немалка част от потребителите се оплакаха от няколко различни проблема, сред които най-сериозен изглежда този с обхвата на смартфона. Ние също го тествахме и той се оказа осезаемо по-слаб от 3G обхвата на други два модела, с които го сравнихме. Наш читател пък ни информира, че след заснемането на видеоклип, последвалият телефонен разговор е проблемен и качеството на звука при ответната страна е много ниско. Пробвахме това и напълно потвърждаваме тази констатация. Обърнахме се и към Lenovo, за да ги информираме за споменатите проблеми, като вече получихме и отговор, в който се казва, че от компанията смятат проблемите за софтуерни и работят усилено по пускането на ъпдейт, който ще ги отстрани. Ще следим ситуацията и при ново развитие, ще ви информираме допълнително.

Заключение
Най-точно и пълно заключение за възможностите на Lenovo P70 ще можем дадем едва след приключването на всички негови тестове, но към момента можем да сподели приятните си впечатления от дизайна, производителността, потребителския интерфейс и разбира се, издръжливата батерия. Измереният 3G сигнал е по-слаб спрямо този на моделите, с които сравнихме Lenovo P70, макар за сравнително краткото ни 3G сърфиране да не срещнахме проблеми. Нощните снимки, за които също имаше оплаквания, не бихме оприличили като минус и това се вижда на примерните изображения.

Плюсове
 - Тънък и елегантен външен вид
 - Приятен интерфейс с много приложения и функции
 - Издръжлива батерия
 - Добра CPU и GPU производителност

Минуси
 - Слаб обхват "

Линк към цялото ревю - http://news.smartphone.bg/review/revyu-n...ditelnost/
Цитирай
#3

Мейзу м2 ноте може да погледнеш. Перфе ще е за теб
Цитирай
#4

Аз съм с Г7, не рискувай с все още недоказаните Китайци от Леново.
Твърде много дефекти имат, къде фабрични, къде софтуерни. Така и не извадиха един модел, който да няма проблеми.
Цитирай
#5

Много одавна проблема с обхвата на Р70 е отстранен. В момента този телефон е перфектния избор. За това, за което ще го ползваш голямата батерия е огромен плюс.  Дисплея му е много добър. 
Аз лично бих ти препоръчал Леновото.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)