Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бавен, но работещ тъч след 1 месец Lollipop 5.0.2
#1

Здравейте,

Значи преди повече от месец си сложих Lollipop-a 5.0.2 през LG PC Suite. Всичко ОК.... до преди няколко дни, когато тъч-а на телефона просто започна да не лови веднага при допир. Първоначално си помислих, че е от някакво ново приложение, но след като си ревизирах всичко свалено наскоро и дори за по-сигурно махнах всичко инсталирано от последните 2 седмици, нищо не се подобри. 
Помислих си след това, че може да е самия дисплей, махнах предпазната слюда (за да елеминирам и това като възможност), но работата е там, че тъч-а ми лови, но след около 2до 4 секунди след натискане (дори и най-слабия контакт пак е ок).
Последва бекъп и factory reset и още на началия екран на новия lollipop - пак така...бавна реакция на тъч-а , но работи...
По IMEI, kdz си тегля- слагам нов Лолипоп...и пак същото....

Ако някой има идея, ще се радвам да помогне. Мерси предварително.

Поздрави,
Влад
Цитирай
Аксесоари
#2

Щом при КК си нямал проблеми сложи го пак (КК)

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#3

И при мен се получи почти същото, тъча както си работеше и изведнъж спря да отчита коректно. Разликата при мен беше, че на някои места отчиташе след няколко секунди, а на други места по трудно. Реших си проблема, като го занесох в сервиз и му смениха целия преден панел, разбира се телефона беше в гаранция, но ми го върнаха със развалена камера. После им го занесох отново и този път смениха и камерата. Накрая да допълня, че Лолипопа съм го сложил преди 5-6 месеца, а тъча се развали преди месец, затова аз не мисля, че е от Лолипоп. Телефона е  закупен от Техномаркет, а сервиза е К&К

LG G2 32 GB  LG G4 SAMSUNG GALAXY S8, MI 9 6/64
Цитирай
#4

Пробвай да ъпдейтнеш тъча от сервизното меню

LG G2-16GB White
Цитирай
#5

Добър съвет, опитай. А това става, като набереш 3845#*802# след това влизаш в Settings(мисля), и там е въпросната функция

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#6

Да,

update touch firmware, но за съжаление не помогна. F009 ми е версията btw
Цитирай
#7

(2015-09-20, 08:06:36)koprio написа:  Щом при КК си нямал проблеми сложи го пак (КК)

Върнах го на КК, пак същото...явно е хардуерен проблем...кофти, защото имам само ЛГ гаранция без касова бележка,. Не зная изобщо дали ще важи гаранцията в този случай.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)