Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с микрофона на Galaxy S5
#1

Здравейте имам проблем с микрофона. Когато звъня и говоря хората, с които говоря не ме чуват. Същото става и когато искам да изпратя гласово съобщение през facebook messenger- не се чува какво говоря. Интересното е че при разговор когато включа високоговорител и хората започват да ме чуват. Някой път ме чуват и не на високоговорител, но повечето пъти се налага да говоря на високоговорител, за да се чуя с някой, което не е приятно като има хора около мен. Моля за помощ Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж дали си изключил "потискането на шума"!?Влизаш в Настройки-->Приложения-->Повикване и даваш надолу до "Тонове на звънене и звуци" и виж дали имаш отметка на "Потискане на шума",ако има я махни и проблема ще се оправи.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3

Махнах го и пак става така Sad
Цитирай
#4

И аз имах абсолютно същия проблем със стария ми nexus 5 и от сервиза в който го заведох ми казаха че нещо се било счупило на аудио чипа (май нещо такова ми казаха) и че щяло да ми излезе около 45-55 лв ремонта. Успех!

Sansung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32 GB 
Цитирай
#5

Mersi Smile
Цитирай
#6

Щом това не помогна,може да пробваш с връщане на фабричните настройки,но най-вероятно си за сервиз...

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)