Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при работа с Excel
#1

Здравейте колеги,имам проблем при отварянето на някои .xls файлове.Проблема се състои в това,че нито една програма която пробвах от Андроид маркета не успява автоматично да нагласи кодировката на знаците и ми излизат маймуници като отвори файл-а.Ако може някой да ми даде някаква идея за програма или от къде мога да видя на компютъра само .xls файл с каква кодировка е и съответно да я наглася ръчно през телефона?? Благодаря предварително Smile

Cool Sony Ericsson Xperia X8 with Android GingerXperia 2.3.7 v18 + Overclocked 320-748Mhz Cool
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробва ли с Office Suite?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Или с Microsoft Excel?
Цитирай
#4

Пробвах със всички възможни пакети в маркета,както и с отделния Excel.

Cool Sony Ericsson Xperia X8 with Android GingerXperia 2.3.7 v18 + Overclocked 320-748Mhz Cool
Цитирай
#5

Телефона с българско меню ли е и има ли руут? Ако има, инсталирайте ТАЗИ ПРОГРАМА и сменете локала с бългаски. Опитайте и с ТОЗИ ПАКЕТ. Лично за мен е най-читавия.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#6

Телефона е Sony Xperia Z1 Compact и е с българско меню,закупен преди 2 седмици за баща ми да го ползва в движение по време на работа,няма руут а WPS Office-а го пробвах с него също не става? Някой има ли идея на самия офис пакет за Windows от къде точно мога да видя каква е кодировката на символите ?

Cool Sony Ericsson Xperia X8 with Android GingerXperia 2.3.7 v18 + Overclocked 320-748Mhz Cool
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)