Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Добър /безпроблемен/ли е GPSa на телефона?
#1

Здравейте,


Искам  да ви питам как се държи GPSa на този телефон - добре ли работи без интернет, защото това  е важно?
Иначе имам телефона от 5 - 6 дни. Пусках му GPS TEST  -  off line (без интернет) само с GPS - мисля, че добре се справи.
Нещо обаче ме притесни, като проблема може и да е в сборката iGO(с карти 2015), която слагах, затова първо плахо питам вас.
Карах до едно село на 15 - 20км. беше добре.
Но, вчера го пусках в София - все преизчисляваше и то в центъра от Дондуков /НАП където е/ до Първа градска ......заведе ме до където трябва, но нещо на магия стана май.....дори и интернета  мисля беше включен.Хм....

Мерси!
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен Gps-а е меко казано отвратителен. Тестван с айго,сиджик и гугъл мапс. На извън градско беше горе долу добре а ма в София беше отврат.

Xiaomi rebmi note 9 pro
Цитирай
#3

Със  или без интернет или и в двата случая е зле, защото май и при мен така ще се окаже.
Просто искам да съм сигурен, че gpsа е калпав или  не е.
А има ли начин евентуално нещата да се коригират?
Цитирай
#4

Интернета е постоянно включен. Имам прятел с същият телефон и паи него положението е същото.

Xiaomi rebmi note 9 pro
Цитирай
#5

Here maps Wink За мен това е единствената напълно безплатна и работеща offline навигация. Понякога наистина може да се затрудни да определи къде точно се намирате само на GPS, ама това може и да си е от телефона. Пускаш за секунда мобилния нет и си готов, после пак си караш само на GPS. Същото и при търсене на дестинация offline. Ако не е нещо много известно, ще трябва за секунда да си включиш данните за да потърси в нета и после пак го изключваш.
Цитирай
#6

Тествал съм го с сиджик и хиър мапс с нет и без нет от София до Бургас -зле са нещата.Забива преизчислява .Явно е хардуеър проблем за жалост
Цитирай
#7

Слагай igo primo с него бачка добре.
Цитирай
#8

Аз съм с  igo primo и нямам проблем преведе ме от Пловдив до Асеновград и обратно до автомагистрала Тракия без проблем и обиколки и преизчесления като смея да твърдя, че до центъра на Пловдив мога да се оправя.

Lenovo А536
Цитирай
#9

То и извън България си бачка добре примото лятото се убедих в това.
Цитирай
#10

Аз ползвам външен GPS през блутуут (Холукс) и нямам никви грижи, доста добре се държи, особено ако го поставя на покрива на колата.
Цитирай
#11

Приятелката ми има двусимов такъв и GPS-a ту са закача ту са разкача ? FIX нещо или е хардуерно ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)