Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Power бутона не работи, решение ?
#1

Имам LG G2 LS980 Spirit, по някаква причина бутона за вкл. не функционира. Има ли програма за програмиране на другите два бутона (down/up) ? И друг въпрос...каква част евентуално е необходима да се подмени - самите бутони или подложката под тях ? Визуално бутоните включват, но средния не функционира.



Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с g2 xposed, и някой модул(има ги в Gplay store и xda.com),но трябва да ти е руутнат телефона. А за част, провери в ebay-примерно.
П.С. http://m.ebay.com/itm/Keyboard-Power-Vol...nav=SEARCH 
Ето това излиза в ebay, но не знам дали са едни и същи за различните модели. Най-лесно да разглобиш и да сравниш. Ако не знаеш как се разглобява, напиши в youtube-LG G2 fix(replace) или нещо подобно, има колкото искаш клипчета

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#3

Рутнат е, ще пробвам.



Цитирай
#4

а няма ли я функцията Double tap за заключоване и същото при отключване.Просто потупваш 2-пъти на екрана.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#5

То предполагам, че проблема е в това, че ако изключи телефона няма да успее да го включи после

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#6

ъхъ Cool

...евентуално вариант да препрограмирам някой от другите 2 бутона (горе/долу) за power ?



Цитирай
#7

Пробвай с експозед модул, има много, но не знам има ло точно такъв, вероятно има

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#8

Направих следното: с root explorer препрограмирах системните настройки и зададох на volume down бутона да бъде power. Сега нямам проблем при включен телефон, проблема е когато е изключен - не се включва. Сменях конектора на бутоните, няма резултат...дали проблема не е в дъното ? Някакви други съвети?

п.с. иначе за включването си има техника  без power бутона, но си е играчка.



Цитирай
#9

Колега според мен по добре да не се мъчиш и да го дадеш на сервиз да го оправят.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#10

Други предложения ?



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)