Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Неприятна нотификация "Sign in to network Mtel"
#1

Здравейте, имам следния дразнещ проблем, често ми се появява тази нотификация, и то още от първия ден от който имам телефона (купен нов от Мтел), не мога да хвана точно при какви условия се появява, но мисля, че е всеки път, когато премина от Wi-Fi на mobile data, и то по-скоро когато изляза от обхвата на рутера, а не когато изключа Wi-Fi. Като цъкна на нотификацията, ми се отваря ново търсене в Гугъл.
Слагам скрийншот, и линк към подобна тема в XDA, и някак не ме учудва, че става въпрос за същия "чуден" оператор, моля ако някой има идея как да оправя положението, нека сподели.

http://forum.xda-developers.com/galaxy-n...n-t2013327
   
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз съм имал подобни известия,появява се когато наличните мегабайти свършват в рамките на таксуващия месец,като ти се появи пак натисни го и ще видиш съобщението от Мтел.

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай
#3

Значи да разбирам, че Xposed+NotifyClean ми е единствения вариант, защото наистина много ме напряга Smile
Цитирай
#4

Единствения вариант е. Аз съм на Теленор и имам подобно съобщение, в редките моменти след като изчерпан мобилния си интернет.

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#5

и при мен (мтел) се появява,когато ми се изчерпат мегабайтите и като цъкнеш на него ти се появяват предложения от мтел

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#6

При изчерпване на мб бърз интернет и при мен се появява
Цитирай
#7

Да не би е да сложено за ръчно задаване на мрежа?
Цитирай
#8

Просто отвори връзката и задай да не ти напомнят за изчерпания мобилен нет...това е
Цитирай
#9

Благодаря много на всички колеги, напълно сте прави, че се появява точно при изчерпани МБ, просто линка surf.mtel.bg се отваря само когато си свързан през мобилни данни, и показва справка с изразходвани МБ, и оферти за закупуване на допълнителни, а когато ползваш Wi-Fi и цъкнеш тази нотификация, се отваря ново търсене в Google(което ме е заблудило).
Цитирай
#10

защо не си свалиш приложението на Мтел от google play,там можеш да си проверяваш всичко

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)