Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за пускане на селфи
#1

Извинявам се ако съм пропуснал но не намерих тема където да се описва кой как ползва селфи. Наскоро си купих селфи пръчка с копче и жак но не иска да снима с копчето на пръчката телефона е Lenovo A536. Пробвах и с две програми Selfishop camera и Camera 360 Ultimate но така и не се получи. Ще съм благодарен ако някой знае нещо по въпроса.
Цитирай
Аксесоари
#2

Мисля,че тези пръчки работят с определени модели телефони,може и от това да е.Но все пак нека се изкаже някой "селфи маняк" Big Grin

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3

Бутона обикновено работи с блутут. Свързваш и започваш да се щракаш като жАвотно.

Choosing...
Цитирай
#4

(2015-09-29, 18:26:04)Sloona написа:  Бутона обикновено работи с блутут. Свързваш и започваш да се щракаш като жАвотно.

Ами не обикновенните за по 15-20 лв имат жак за слушалки и с бутонче за дръжката на снима. В случая явно има софтуерен проблем щом чрез него и вкаран жак не снима. Явно при леновото не са направили както трябва.
Цитирай
#5

Или тоягата е невероятно дръвце...
Цитирай
#6

Нaстройкa нa кaмерaтa, aко я нямa може дa се използвa тaймерa, докaто се отдaлечи селфи стикa.


Прикачени файлове Миниатюри
   

#TeamPixel
Цитирай
#7

Аз имам такава пръчка с аудио жак и на LG G3, G4 и Nexus 5 работи отлично. На Xperia M2, Xperia L и Nexus 4 работи с Camera 360.
Програмата сама си създава пряк път за копчето на пръчката.
Може и пръчката да има проблем... Пробвал ли си я на друг телефон?

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#8

Така, да разясним за неразбралите: копчето на селфи-стика имитира натискане на бутоните за усилване/намаляне на звука (затова се вкарва жака в слушалките). Проверявате в настройки на камерата дали я има настройката, която обясних по-нагоре, ако я няма, никое приложение няма да ви свърши работа.

#TeamPixel
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)