Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy S6 проблем със зареждането
#1

Здравейте,

Имам проблем със зареждането. Телефонът се зарежда изключително бавно (6-7ч. до пълно зареждане), което не е нормално. Пробвано е с различни зарядни устройства - ефекта е същия. Предполагам, че е проблема е USB порта. Някакви съвети? Евентуално колко би струвал ремонта и дали гаранцията покрива такъв проблем. Не съм пробвал с wireless charger, тъй като нямам под ръка, но съм почти сигурен, че с него всичко ще е ок, но май и там зареждането не е особено бързо. Благодаря на всички за отговорите предварително. Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Може да е от самата батерия.
Цитирай
#3

гаранцията ти го покрива Smile пращай го без да се замисляш.
Цитирай
#4

Може и да е софтуерен чпроблема. При мен не искаше да зарежда фаст чардж след последния ъпдейт, но направих ресет и се оправи.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#5

Това само с ресет може да се оправи . Ако не стане - сервиз.

Iphone X Space Grey 
Цитирай
#6

Ако след ресет не се оправи го преинсталираш, ако пак не се оправи порта се сменя за 20лв в близкия сервиз...можеш и сам да направиш процедурата Smile



Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

@rado__8, ако гаранцията покрива това нещо .. защо трябва да плаща?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#8

Естествено, че няма да плати, ако има гаранция...просто отговорих на въпросите Smile



(2015-09-26, 12:08:45)PTS написа:  Здравейте,

Евентуално колко би струвал ремонта и дали гаранцията покрива такъв проблем.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Благодаря на всички. Smile
Цитирай
#10

Само да спомена нещо , разлика в edge и обикновенната с6 има !!! За да смениш порта на обикновенната с6 трябва да отлепиш дисплея, а това вече е трудна работа, защото самите дисплеи се пукат лесно Smile
Цитирай
#11

В гаранция е и е оставен в оператора вече. Надявам се да важи гаранцията за това. Smile
Цитирай
#12

Пише после какво е станало
Цитирай
#13

Отстраниха повредата - гаранционно. Смениха цялата платка. Вече всичко е ок. Smile
Цитирай
#14

Здравейте! Аз имам може би същия проблем, но при мен не се появява винаги. На някой да му се е случвало по този начин и да го е оправил. Нека който е имал проблема, да сподели как го е оправил.

Galaxy S21 SM-G998B Android 12
Цитирай
#15

@Renx_02, виж мненията в темата. Гаранцията ти покрива този дефект.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#16

Нямам гаранция, това е проблема. Но забелязах, че го прави когато не съм с оригиналния кабел и то не винаги. С оригиналния винаги е както трябва. Дали това оказва влияние.

Galaxy S21 SM-G998B Android 12
Цитирай
#17

Оказва да. Използвай оригинални кабели! Продават се на добра цена в БГ.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#18

И аз имам същия проблем ... изобщо не отчита на дисплея, че е включено зарядно ... стои на 1% и не зарежда .... но може да се ползва и тоя процент не пада .... Не искам да му връщам фабричните, защото не съм си свалила файловете които имам .... Утре ще го дам на сервиз и дано всичко да е наред
Цитирай
#19

(2016-11-28, 23:49:44)didi17 написа:  И аз имам същия проблем ... изобщо не отчита на дисплея, че е включено зарядно ... стои на 1% и не зарежда .... но може да се ползва и тоя процент не пада .... Не искам да му връщам фабричните, защото не съм си свалила файловете които имам .... Утре ще го дам на сервиз и дано всичко да е наред

Моя съвет е да си свалиш файловете преди да го дадеш на сервиз, защото много често ти връщат фабричните настройки, особено с твоя проблем.

Samsung Galaxy S6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)