Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Голяма снимка на контакт при обаждане
#1

Здравейте , 

имам едно запитване, синхронизиран ми е телефона с контактите , снимките са настроени за всеки контакт , но като набирам или ме търсят не излизат снимките на дисплея за контакта . 

Благодаря.

P.S ( Открих начина Smile) да изтрия ли темата незнам, но ще го напиша за някой ако се е срещнал с този проблем.)

( dial settings > more features and setting > call settings > Full screen caller photo ( дайте тикче ) )

Samsung J7 Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Не го намирам за проблем, но ми е интересно къде е скрита тази настройка... Smile

★Mi 9Т, 6/64★
Цитирай
#3

Колегата е написал с червени букви,къде се намира настройката Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#4

Извинявам се - помислих си, че е забележка от модератор! Big Grin

★Mi 9Т, 6/64★
Цитирай
#5

Здравейте на всички,

имам едно питане как да си направя HD снимка на контакт-а Smile , защото излиза ми голяма снимка ама размацана... една програма ми казва не е рутнат телефона и за това снимката се правии директно на 720x720 ... някой има ли такъв проблем ?

Samsung J7 Black
Цитирай
#6

Аз не намирам тези dial settings..
Цитирай
#7

aladin   ако си с КитКат няма начин да я нямаш , а в 5.1 незнам дали я има , да кажат колегите дето с него. 

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#8

Преди този фокус ставаше когато се зададе HD снимката през телефона, а не през Google...

★Mi 9Т, 6/64★
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)