Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

препоръчайте ми лек ROM za Galaxy S5 mini
#1

Здравейте, преди месец отново се върнах на Андроид с Galaxy S5 mini и бях 'приятно' изненадан как без нищо инсталирано телефонът работи на 86% заета RAM и като цяло доста мудно или бързо, но насечено. Прежалих гаранцията и го руут-нах, но пак не работи както бих искал въпреки че съм спрял доста от предварително инсталираните приложения.
Предложете ми някой стабилен ROM, който да е сравнително лек и стабилен. На таблета ползвам на dual-boot Cyanogen 12 Android 5x и SlimKat 4.4.2 като втория е много лек и бърз, но за S5 mini няма, а в XDA гледах, че няма официален Cyanogen за S5 mini.
Като цяло май си е моя грешката, че не проверих преди да купувам, но се бях насочил към S5 и в последния момент се отказах и си взех mini, защото S5 ми е неудобен с този размер.
Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега. Само да вметна, че след последният ъпдейт ( получих ги преди месец ) телефона си остана пак на кит кат. За мое учудване се оказа, всички гугълски и самсунг приложения вече не са включени нон стоп. В момента имам между 300 и 400 Mb ram свободна с която разполагам за сравнение с преди.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)