Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на "notification sound"
#1

Въпросът ми е откъде мога да сменя следния "notification sound"? Когато си проверявам колко минути ми остават, набирам "*123*2 (или 1 за сметката) диес", набирам, казва си "USSD code running" и след това се чува единичен звук, който не успях да намеря никъде в телефона си. Някой има ли идея как да го сменя, че много ме дразни? Изписвам названията на английски, защото телефонът ми е на английски и нямам представа как се превеждат на български. 

Благодаря предварително на всички отзовали се. Желая ви лека седмица Smile.
Цитирай
Аксесоари
#2

Мелодията трябва да е в паметта на телефона след андроид 5.0.2 не приема мелодия от картата с памет. После отиваш Setting-->Sound-->Notification sound но за целта си сложи Es File manager ще ти даде 2 опции с андроид хранилище или Es File Manager избери хранилище за вградени мелодии или ES за избиране на папката във вътрешната памет на телефона избери мелодия и я задай Smile Надявам се да съм помогнал.

When sun gone down i come from immortality


Цитирай
#3

@ерос, проблемът е, че аз не знам какъв е този ringtone, т.е. как се казва, за да го сменя.
Цитирай
#4

@sawmv Какво значи какъв е този тон ? Това е тона по подразбиране за всички известия. За целта по горе съм написал как да си го смениш но трябва както съм написал да го копираш в паметта на телефона! Пример
Изтегляш си кратък тон от Zedge или от където си поискаш
Записваш го в телефона посредством кабел и компютър или Zedge!
Отиваш в Settings–Sound–Notifications
И от там го сменяш по подразбиране ти е Wistle на самсунг!

When sun gone down i come from immortality


Цитирай
#5

@ерос, ако беше тонът за всички известия, отдавна да съм го сменил. Изобщо не е той обаче Smile. Нямам външна карта памет и не мога да го намеря този тон никъде в телефона. Това е проблемът. Дано обясних сега малко по-подробно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)