Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за проблем с телефона !!!
#1

Здравейте отново! Ще разкажа какво се случи и се надявам някой да знае от какво се е случил проблема! Вчера вечерта преди да си легна нагласих алармата на телефона! Заряда му беше около 75%! Като фонов режим са останали играта с миньоните и настройката на алармата! Затворих му калъфчето и го оставих на шкафчето! Сутринта се събуждам и ми прави впечатление, че алармата не се пусна! Отварям калъфчето и кликвам в тъмното по екрана, но нищо не се случва! Натискам POWER бутона и пак нищо! Задържам го в различни диапазони от време и пак така! После включих зарядното, но за съжаление абсолютно никаква индикация- нито лампичка, нито подсветка, нито вибрация! Изпаднах в ужас, защото няма и месец откакто си го взех от сервиз! Тогава жената ме подсети за комбинацията от 3-те клавиша! Задържах ги около 6-7 секунди и телефона тръгна! Не мога да си обясня какво може да го накара да се изключи така!

SONY Z3 , NOKIA N8 , Balkanche
Цитирай
Аксесоари
#2

Колко батерия имаше когато го пусна? Има вероятност като си оставил програмите на фонов режим, и понеже една от тях е на Gameloft, няй-вероятно не се е затворила. Източила ти е батерията и телефона е умрял тотално. Що не е искал да се включи? Кой да ти каже... Блокаж най-верояно.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#3

Батерия имаше точно на 72 %! След като се включи влязох в меню "използване на батерията"! Телефона се е изключил след около 40-50 мин. откакто съм го оставил! Във връзка с фоновия режим съм имал много случаи в които е стоял с доста вкл програми и то доста енергоемки и не ми е забивал!

SONY Z3 , NOKIA N8 , Balkanche
Цитирай
#4

Мой телефон е пращан за едно на ремонт и се върна с друг проблем.. Въобще не разчитай, че преди месец се е върнал и няма да ти прави поне дребни проблеми. Смартфоните не са направени за твърде дългократна употреба. ;D
Цитирай
#5

Е недей така. Телефона е все още нов.
Най-вероятно хардуера забил. Колко често го прави?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)