Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Grand Neo Plus - не се свързва с компютъра
#1

Здравейте!
Купих си Samsung Galaxy Grand Neo Plus. Опитвам се да го свържа с компютър чрез USB и не успявам. Нужно ми е да кача на телефона освен музика и PDF файлове. Инсталирах на компа Kies 3 /преди това само Kies/ на телефона имам Smart Switch. Не успява, да свържа двете устройства. Искам само да поясня , че съм лаик в света на смартфоните и телефона ми е с БГ меню. Така, че моля за по-прости обяснения . Моля помогнете!
Цитирай
Аксесоари
#2

Свали и инсталирай тези двайвери - https://www.dropbox.com/s/0wi6r5egibhiob...s.rar?dl=0.

PS: С коя версия на Windows си?

D_coffee
Цитирай
#3

Пробвай с друг кабел или друг порт на компа.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#4

(2015-09-29, 14:43:47)mitko1pr написа:  Свали и инсталирай тези двайвери - https://www.dropbox.com/s/0wi6r5egibhiob...s.rar?dl=0.

PS: С коя версия на Windows си?

С Windows XP, инсталирах драйверите, но не ще. Пробвах с три кабела, пак не ще. Не иска да се свърже и с телевизора за да го използвам като плеар.
Цитирай
#5

USB поправките на телефона включени ли са?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#6

Включени са /поне според мен/.  Но не ще. Иконката на  USB се появява, горе в ляво, но компютъра дава съобщение, че не може да инсталира софтуер. Телевизорът пък въобще не го отразява.


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)