Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кафе за събуждане
#1

Здравейте....цял ден търся тази книга в pdf,epub или друг формат и не я намирам...намерих я тегля я и все е до 60 страница някъде....моля някой ако я има да я качи в dropbox,google drive защото книгата мн ми хареса от прочетеното досега... Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Дай малко повече информация за книгата. Българска ли е и т.н.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#3

Линк

Това е което намерих - и си пише че е цялата книга !! Дано съм ти бил полезен...

п.п. не е това явно - цялата е около 250 страници......
Цитирай
#4

Да....за съжаление не е цялата Sadиначе българска е,към психологията спада много е поучителна.... Димитър Божанов е автора
Цитирай
#5

Ако я има книгата в някой сайт за електронни книги(тоест дори и да я няма), можеш да помолиш да ти я дадат. Аз съм искал книги от читанка инфо, такива които не са публикувани и са ми пращали на мейл. Забранено е разпространението на книги , ако не са минали 5 години (ако не и повече ) от издаването им. Та може и да ти помогнат.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#6

Aко толкова ти харесва си я купи - 16 лв струва. Няма и 3 кутии цигари.
Цитирай
#7

То това за парите е ясно... Колкото и да е тъпо на мен ми харесва да чета повече ектронни книги вече, не за да не ги купувам.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#8

Да и аз вече предпочитам електронното четене... ?
Цитирай
#9

Как четете електронно?

Телефон, таблет, от монитора на компютъра, електронен четец?

Първите три ги пробвах - истинско наказание. Само електронен четец не съм използвал - можете ли да ми препоръчате нещо? Искам да може да чете txt, pdf и електронните формати, с които разпространяват официално книгите по книжарниците.
Цитирай
#10

@ddqnov Първите 3 не бих си ги причинил, въпреки че се замислям за таблет, ама по-скоро за гледане на филми и игрички ще си взема. Иначе аз имам Kindle 4,адски доволен съм. Взет е преди 2 години за 160лв,чете си pdf, txt и още някакви формати, но ако се спреш на него погледни точно кои. Аз чета главно техническа литература, а тя е 99% pdf, та не съм срещал трудности. По спомен обаче не четеше epub, а това е един от главните формати, с които излизат книгите...Държи по15-20 дена с 2 часа четене дневно. Аааа, да-има си и браузър(:д), който става за някои бейсик търсения в нета..
Иначе nook също са добри, ако можеш да си ги вземеш отвън, че в БГ цената им е двойна....

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#11

Ще разгледам Kindle и Nook, благодаря!

Дори мисля и да прочета книгата "Кафе за събуждане", доста добри отзиви прочетох.
Цитирай
#12

Брат ако я намериш цялата книга свиркай.....
Цитирай
#13

(2015-09-30, 09:57:45)kobso написа:  @ddqnov Първите 3 не бих си ги причинил, въпреки че се замислям за таблет, ама по-скоро за гледане на филми и игрички ще си взема. Иначе аз имам Kindle 4,адски доволен съм. Взет е преди 2 години за 160лв,чете си pdf, txt и още някакви формати, но ако се спреш на него погледни точно кои. Аз чета главно техническа литература, а тя е 99% pdf, та не съм срещал трудности. По спомен обаче не четеше epub, а това е един от главните формати, с които излизат книгите...Държи по15-20 дена с 2 часа четене дневно. Аааа, да-има си и браузър(:д), който става за някои бейсик търсения в нета..
Иначе nook също са добри, ако можеш да си ги вземеш отвън, че в БГ цената им е двойна....

Не чете epub и другите масови електронни формати за книги, но ако ги прекараш през Calibre се конвертира в .mobi, точно за Kindle.
Цитирай
#14

Аз си ги свалям като пдф или е краен случай като тхт.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#15

Погледнете и модвлите на kobo. Ползвам вече 2ра година kobo aura hd и съм супер доволен.
Преди няколко дни една приятелка пазарува kobo h2o и до колкото разбирам е супер.

Powered by PLCNeT DM
The power of dreams...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)