Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1
Question 

Мисля че имам проблем с приложението "Време". Направил съм го с автоматична актуализация на всеки 1 час, но не се актуализира да му се не знае. Пуснал съм синхронизация и всичко. Гледам постоянно на Quick Circle понеже съм си сложил времето и градусите както и картинката вечно една и съща, но ако реша да отворя времето веднага се актуализира. Решение ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Изчисти кеш и данни на приложението и опитай отново.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#3

Когато се проявява проблема мобилни данни ли използваш или wi-fi?
Нямаш ли инсталирано нещо, което да ти спира мобилните данни при загасен екран, примерно?
Как е настроена wi-fi sleep policy?
Цитирай
#4

И двете използвам - wi-fi и мобилни данни, не мисля, че има значение. Нямам нищо инсталирано, което да спира интернет достъпа. Ако имаш в предвид дали съм го настроил, когато съм със загасен екран да ми се изключва wi-fi, не, стои винаги включен. Пробвах и с изчистване на данните.
Може би пък само ми се струва така, ще разбера утре и ще дам отговор Smile

Не, времето отказва да се актуализира освен ако не го напраея аз ..
Цитирай
#5

След 2 броя ресет се оправи. Първоначално като правя начални настройки ме пуска в далечната 1970 незнайно защо и стандартните приложения ми ги прави инсталирани тогава, хаааха. Трябваше ръчно да го настройвам, защото и автоматично не искаше, въпреки че сега отново не е с точна дата, а от 18.08.2015, но няма значение, важното е че сега всичко е наред.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)