Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Голям разход на ток
#1

Здравейте. Както става ясно от името на темата, телефона ми започна да гълта много ток в последните няколко дни, а може би даже и 2 седмици...но сега се усеща доста повече...Преди понеже ползвах доста 3G и си мислех, че 3G -то е проблема за разхода, но сега от както се прибрах и съм постоянно на Wi-Fi, a батерията си заминава без да го ползвам...днеска екрана ми изписваше че е работил 1 час и 30 мин и телефона беше пред изключване...от 15:00 го сложих да се зареди и го махнах към 18:30, сега ми е направил 25 мин екран, а батерията е на 94%...Не знам на какво може да се дължи..някой ако има решение на проблема, моля да помага !!! Лека и спокойна вечер !
Цитирай
Аксесоари
#2

Свали си Gsm battery monitor и провери откъде идва този дрейн на батерията.

 
Цитирай
#3

Според мен нова батерия ти трябва и ще си оправиш проблемите.
Цитирай
#4

Ако не си връщал скоро фабричните настройки го направи!
Това е най-доброто решение без да се занимаваш да търсиш проблема с разни програми!!
Ако и тогава не се оправи... Нова батерия!

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай
#5

Ами не съм ги връщал...но мисля че не е от батерията, защото днеска почти цял ден цъках NFS No Limits...човек без работа Big Grin и ми направи 3 часа и 10 мин екран и сега е на 15%, което според мен не е зле...за настройките..трябва да ги върна в скоро време...
Цитирай
#6

Ето тема подходяща за изпълнение Smile

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72952

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)