Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Да не пита всеки път с коя от двете карти да избере номера
#1

Здравейте, телефонът е с две карти. Има ли програма, с която да задам даден номер директно да се набира от определена карта? Сега всеки път пита коя карта да използва за набирането му.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
Аксесоари
#2

Ето тази програма. Платена е, но като се поровиш из интернет, ще я намериш и без да я плащаш: https://play.google.com/store/apps/detai...w.contacts

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#3

IoPetrov, ето ти най-новата Pro версия, пачната: DW Contacts & Phone & Dialer v2.9.6.1-pro (Patched) Tummenupp

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#4

(2015-09-30, 18:19:57)IoPetrov написа:  Здравейте, телефонът е с две карти. Има ли програма, с която да задам даден номер директно да се набира от определена карта? Сега всеки път пита коя карта да използва за набирането му.
Pixelphone Pro - ако я изпробваш ще забравиш за всякакви други програми за набиране. Сигурно не съм използвал по-добро андроид приложение. Купих си я за 8 лв. и не съжалявам въобще. Не съм убеден, че кракната ще я намериш, аз поне не успях. Има всякакви възможности за набиране от двусимови телефони. Много е мислено в тази посока. Улеснява живота изключително много. Просто за мен другите програми за набиране не са и на половина толкова добри.

---------
Samsung Galaxy S10e
Цитирай
#5

Благодаря на всички. През уикенда ще пробвам приложенията и ще видя кое ме устройва най-добре. Хубави почивни дни.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#6

Накрая се спрях на True Phone Dialer. Много интуитивна и изчистена. Точно това прави. Благодаря отново и може да е полезна на някого.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#7

True Phone Dialer - ползвах я до началото на това лято, когато почна сама да връща СМС-и като отговор на входящите повиквания. По него време из форумите пишеха за подобен проблем, но не го вярвах, докато не ми се случи.
Разкарах я, инсталирах пробната версия на PixelPhone и след два дена я закупих. Определено това е програмата за двусимови телефони като моята Xperia.
Цитирай
#8

Dual SIM Selector Pro v1.9 patch
http://www.downloadapkpro.info/dual-sim-...by-axinte/

Redmi Note 5  4/64 >> Redmi Note 9S 6/128
Цитирай
#9

Здравейте, търся програма за директно набиране, като тези тук, но да мога да изкарвам абонатите на началния екран, с директно набиране, а не да ровя в указател. Няколко пъти набирам номер от карта която не трябва, а линковете тук не са актуални. Пробвах няколко програми, но нямаха директно набиране или аз не успях да го намеря. Благодаря

Samsung A21S ,  Samsung A6 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)