Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изписва ми "извадена SIM карта" ?!?
#1

Добро утро!
От около месец притежавам Samsung Galaxy Note 3. Снощи започна да ми рпави проблем. Както го "ръчках" ми излезе съобщение, че SIM картата е изваден аи посика рестарт. Рестартирах го, но после ми изписа, че няма SIM карта. Вадих батерия, рестартирах, възстанових заводските настройки, сложих друга карта.....ядец!
Викам си, ще го нося в Мтел /от там е закупен/, да го ремонтират /купен е втора ръка с остатъчна гаранция/. 
Оставих го изключен снощи, тази сутрин го включих и всичко си беше ок, за около 30-тина минути. Пак го изключих. ПРеди да тръгна за работа го включих отново и всичко си е ОК. Сега се зарежда. Да видим дали като го поръчкам, пак ще създаде проблем? Дали е от слота, дали е от картата /тя е чисто нова/, или пък Мтел са имали проблем с мрежата...????

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
Аксесоари
#2

Дори и Мтел да са имали проблем с мрежата, не би трябвало да ти пиши, че картата е извадена. Картата, която ти прави проблеми, изрязана ли е?

D_coffee
Цитирай
#3

Чисто нова карта е. Фабрично изрязана 19.90 лева дадох, понеже предната беше нано.

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#4

Изчакай няколко дена, за да видиш дали проблема ще се появи отново и ако се появи - сервиз. Може да има проблем със слота.

D_coffee
Цитирай
#5

И според мен е sim картата, другия вариант е слота за картата Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Дано картата да е дефектна. Пробвах и с друга снощи, на теленор, пак не искаше...
Ще го видя няколко дена. Сега се зарежда, и има покритие. Проблема започва когато си "играя" с него.


П.П. Тъкмо се връщам от офис на Мтел. Смениха ми картата веднага, без разправии, без увъртания. Пожелаха ми, да съм попаднал на дефектна такава, че иначе с гаранцията ще трябва да чакам. Да видим...как ще е с новата! Smile

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)