Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG обяви V10. Смартфон с доста...неща
#51

(2016-02-16, 14:29:23)tonkata07 написа:  Няма логика ?!?!?!?! И от кога това ? Smile 
То остана ли "флагман" (без Nexus) на,който да не са осрали софтуера ?

Остана да, при това не са малко. Всички htc, sony и още доста си работят много добре говоря за "флагманите" им.
Аксесоари
#52

Бе и аз от ЛГ-то съм мееега доволен. Няма лаг, няма засичане.
#53

За LG не знам, ама htc все още са номер 1 на тема софтуер след нексусите.

Помня "старата" М8-ца с КитКат как просто летеше независимо какво и хвърлиш. Смея да твърдя че до ден днешен това е най-плавния телефон който съм ползвал. С лолипоп омазаха малко положението, ама не бяха те виновни а Google по-скоро.
Ениуей де.... нелагващи хай енд телефони ИМА.

Trust nobody who smiles before 10am...

#54

Не искам да влизам в спорове, ползвам G3, не мога да си крия душата, че има логове и каквото и да е било. Не вярвам, че V 10 ще насича и каквото и да е било друго. Допускам, че може да се случи само от лош нет.

        
#55

Доста хора не знаят какво е лаг, какво е насичане и какво е изпускане на кадри в UI и ги бъркат нещата. Всичко се обобщава под лаг. А едва ли има висок клас телефон дето да има лаг (забавяне при отваряне на приложения и т.н...).

По горе, до колкото разбрах, се визираше че като се отвори google play, като започне да се скролва бързо надолу и се появява леко насичане. Нормално, все пак се зарежда и излиза съдържание в реално време (препоръчани приложения за потребителя и т.н...). Това го има на абсолютно всеки един телефон, докато зареди съдържанието, понеже то се мени динамично и не е всеки път едно и също, та за това се зарежда в реално време. Ако се влезе пак в маркета, но в списъка с инсталираните приложения, там всичко е супер гладко, както и да се скролва именно защото няма какво ново да зарежда. Определено обаче Гугъл трябва да пооптимизират малко маркета. зПри интернет браузване, с някой браузър да речем, няма такива насичания, колкото и бързо да скролваш.

Епъл ползват една хитрина, като са намалили значително максималната скорост на скрола и почти са премахнали физиката, което е страшно гадно, особено при интернет браузване е много много досадно.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#56

О да, зная какво е лагване. Smile
Лошото е, че, освен в маркета, при скролиране за избор на приложение се случва същото - насича. (В "desktop vizualizer", например...) А и в Candy crush понягота топките замръзват за миг.
Писах тук, за да знам има ли проблем в самия телефон.
Благодаря! Smile

Sad Поне програма за проверка на телефона знае ли някой? Sad


Huawei P20 Pro
Android 8.1.0






Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)