Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дублиране екрана на телефона на телевизор
#1

Извинете но съм 500г. назад и 45 настрани от тези смартфони. Имах Сони и чак след близо година разбрах че може да му се дублира екрана чрез домашна мрежа, но той си имаше икона, а този или поне аз не успях да намеря. На /Дисплей-Екран за предаване/ пище че трябва да се включи безжичният дисплей. Е аз не успях да го намеря. Някой да посочи по-подробно и на кирилица че друг език не знам и менюто ми е на бг. къде да го намеря и пусна този безжичен дисплей.  Bu Huh    за да мога да гледам от телефона на телевизора. Или пък друг вариант. Аз само снимам и слушам музика. От скоро взе да ми става интересно другото в телефона Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#2

Е сам си и отговарям. Мооже някой като мен да не знае. Открих Америка след напъване на мозъка малко. Съжалявам за Тъпият въпрос и тема, но нов телефон и работещ по-друг начин. По точо прибързана работа защото ми трябваше за момента. От Настройки/Дисплей/ най-долу /Екран за предаване/Отваряте тази опция и после натискате бутона /левият/ за опции и излиза опция за включване и изключване като докоснете квадратчето на този безжичен екран който ме поизмъчи. Намериха си се с телевизора и всичко е ОК. !!!Търсенето обаче не спря при намирането на ТВ. Телефона стоя 2,3 мин на търсене и пак се бях отчаял, но като спрях си излезе че ТВ е намерен. Бъг или каквото там му викате Младежи не знам. Или просто така си работи.
Цитирай
#3

Каква марка е телевизора. Аз имам проблем със Сони
Цитирай
#4

(2016-01-20, 11:19:54)mihail665 написа:  Каква марка е телевизора. Аз имам проблем със Сони

Здравейте и за Много Години на Вас и Всички около Вас. Моят телевизор е Филипс.

Здравейте. За Много Години на Вас и Всички около Вас. Моят телевизор е Филипс. Може да е от телефона Ви, а не от телевизора!!! С телефона ми Сони връзката не издържаше продължително. 5-10 мин. застива и край. Защо и аз не знам. Сега гледам с часове филм, мачове без проблем. Силата на интернета също сигурно. Макари още когато си беше по-ниска скоростта му да гледах, но не с часове, а за проверка. Когато идваха Виваком си оставиха моят рутер защото бил по-хубав от техния... Ще си кажете тоя пише в началото че нищо не разбира, а сега дава акъл??? Разказах Ви просто нещата които са се случили на мен. Според мен трябва да се получи и при Вас. Всичко е автоматично на телевизора. Поне при мен е така. Нищо не съм настройвал. Само телефона. Затова и чаак сега ще Ви попитам вашият проблем Точно какъв е?
Цитирай
#5

Люк, честно казано не разбрах този пост и....нека Силата бъде с теб!

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)