Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Galaxy A5 или Galaxy s3 neo
#1

Здравейте ! Двоумя се между тези двата.Изчетох много,многооо форуми,ревюта и т.н и установих,че и двата модела имат много проблеми.С3 Нео е по-масов и използван и ми се стори по-сигурен.Докато А5 няма кой знае какви по-добри характеристики от С3 нео но цената му е по висока..Просто не мога да реша..помагайте Rolleyes

П.С. По принцип много си харесах Lenovo s60,но телефон ще вземам след подновяване на договора към виваком и там не го предлагат Sad
Цитирай
Аксесоари
#2

a5 е перфектен
Цитирай
#3

Аз съм S3 Нео от около месец и мога да кажа ,че телефона е супер.Работи много плавно и бързо.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#4

Аз сега съм с Галакси кор,повярвайте ми след такова преживяване намразих Самсунг..но имам надежда,че тези двата са на друго ниво.
Цитирай
#5

Определено тези двата модела са далеч над твоя Core Smile Ползвах за кратко едно Neo и наистина върви доста плавно,така че няма да съжеляваш.Но,ако ти се дава малко повече вземи А5,има доста предимства: по-добри камери,малко по-голям дисплей,повечко рам,андройд 5.0...Зависи за какво ще ползваш телефона,но и двата ще ти вършат работа Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#6

a5 е по-добрият вариант, колеги ги имат и двата в работата.
а5 е много по-тънък, бърз, дори вади много по-добри цветове.

с3 нео има вече стар дизаин, не е толкова пъргав, особено като се пусне камера, се чака няколко секунди.

А5 препоръчвам.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#7

Благодаря на всички Smile В крайна смета взех С3 нео,за сега съм доволен а разликата с кора е от небето до земята Big Grin Но имам проблем,не е точно проблем,но много ме дразни...за да си актуализирам прогнозата на уиджета трябва да пусна GPS-а.Някакви идеи ?
Цитирай
#8

Да ти е честит колега Smile Мисля,че стоковото приложение за време го изискваше това с GPS-a.Препоръчвам ти да си изтеглиш Weather & Clock Widget,ползвам го с години и е най-доброто за мен,и не изисква включен GPS,за да се актуализира Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#9

Благодаря колега Smile Ще попитам все пак нашата секция за това с времето,наистина е много дразнещо..
Цитирай
#10

(2015-10-02, 20:35:20)ganchev написа:  Аз съм S3 Нео от около месец и мога да кажа ,че телефона е супер.Работи много плавно и бързо.
Плавно или бързо? Последно?

LG G2; LG Q6, Galaxy S7
Цитирай
#11

И двете не може ли едновременно?

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)